Nôž filetovací - Case Fillet 6 - kožené púzdro

Nôž filetovací - Case Fillet 6 - kožené púzdro

SKU CA00342-L

Výrobca W.R.Case & Sons Co. a ZIPPO Co.

Nôž filetovací - Case Fillet 6 - kožené púzdro - Materiál čepele : Tru-Sharp™ Stainless Steel (SS) Materiál rukoväte: plast - Black FRN ►TOVAR SKLADOM ◄

69,00 € s DPH

Množstvo

Home Page  SMKW
Filetovací nôž CASE 6" -  FLEXIBILNÁ NEREZOVÁ ČEPEL, PLOCHÁ HRANA, ČIERNA RÚČKA FRN, OTVOR NA LANYARD, KOŽENÝ PUZDRO. ČEPEĽ ROZMERY 15,2 CM RÚČKA 13,5 CM.

Táto odolná a ľahká syntetická rukoväť v štýle Black má špeciálne štruktúrované ošetrenie pre bezpečnejšie uchopenie.

Sme oficiálny predajca nožov W.R.Case & Sons co. USA ,čo Vám zaručuje originalitu a medzinárodnú záruku.

Dĺžka čepele : 152 mm
Hmotnosť : 114 g
Materiál čepele : Tru-Sharp™ Stainless Steel (SS)
Materiál rukoväte :Black FRN - plast 
Púzdro : Kožené

W. R. Case & Sons Cutlery Company je americký výrobca vysoko kvalitných ručne vyrábaných nožov, ktorých životnosť trvá celé generácie.
Korene spoločnosti siahajú až do roku 1889, keď bratia Case - William Russel (W.R.), Jean, John a Andrew - začali predávať ručne vyrábané nože z krytého vozu v severnom štáte New York.
Unikátny identifikačnýsystém, ktorý sa používa na pečiatky na systéme ostrenia nožov od prvých dní spoločnosti, upevnil značku Case ako najvyhľadávanejšiu zberateľskú značku v priemysle.
Kvalita začína od 125 montážnych úkonov na ručnej výrobe jediného noža. Skúsení remeselníci vyrábajú rukoväte nožov z neobvyklých materiálov, ako je napríklad brazílska hovädzia kosť alebo bizónový roh, až po ťažké suroviny, ako sú ružové drevo, perlete a jelenie parožie. Kovy ako mosadz, nikel a striebro vytvárajú vrcholy každého modelu noža a dodávajú konštrukcii nielen tvar a krásu, ale aj nadčasovú životnosť.

SKU CA00342-L

Výrobca W.R.Case & Sons Co. a ZIPPO Co.

Kategórie produktu NOŽE-KNIVES-KÉSEK, W.R.CASE & Sons Co. a ZIPPO Co., CASE - s pevnou čepeľou