Predajňa Poľovnícke oblečenie SITKA - doplnky

Značka sa stala žiadanou a preferovanou hlavne medzi poľovníkmi. Stala sa neoddeliteľnou súčasťou vybavenia pre tých najnáročnejších.

SITKA: Viac než oblečenie- profesionálny spoločník počas lovu

Poľovnícke oblečenie a doplnky najvyššej kvality priamo od výrobcu SITKA. Už ani extrémne poveternostné podmienky počasia, ako silný dážď či chladné počasie Vás nebudú brániť aby zážitok z lovu, alebo z turistiky bol čo najlepší ak si vyberiete oblečenie od značky SITKA.

Od roku 2005 inžiniery Sitky permanentne sa snažia navrhnúť oblečnenie pre lov, aby vyhovovali tým najnáročnejším požiadavkám poľovníkov v oblasti - funkcionality, pohodlnosti a ergonómie , aby vytvorili oblečenie najvyššej kvality v úzkej spolupráci s profesionálnymi poľovníkmi - následné testovanie v reálnom prostredí a pri reálnych podmienkach Sú inovátori a odborníci vo svojom obore, priekopníci vo vývoji materiálov.

Ich cieľom je pestrá ponuka oblečenia najvyššej kvality pre každú loveckú sezónu.

S najmodernejšími technológiami pre nás vytvorili škálu oblečenie ktorá nám poskytne podporu a pohodlie pri všetkých podmienkach. Stretnete sa tu s najinovatívnejšími technológiami, ktorý zabezpečia ten najvišší komfort. Oblečenie je vyrobené z nepremokavých, vodeodolných, priedušných materiálov.

Ponúkame vhodné vybavenie nielen pre lov ale pre všetkých ktorý radi trávia svoj voľný čas v prírode. Pomôžeme Vám vybrať správny odev pre konkrétny účel, poradíme ako odev vhodne skombinovať a následne ako sa oň starať.