Nôž - Case-Winkler - Recurve Utility No. 6

Nôž - Case-Winkler - Recurve Utility No. 6

SKU CA43177-021205431772

Výrobca W.R.Case & Sons Co. a ZIPPO Co.

Nôž - Case-Winkler - Recurve Utility No. 6 Materiál čepele : 80CRV2 carbon steel Materiál rukoväte : Black Canvas Laminat ►TOVAR SKLADOM ◄

669,00 € s DPH

Množstvo

Home Page  SMKW
Séria American Heroes Case® x Winkler Knives® vznikla na počesť a pripomenutie si ducha minulého a súčasného vojenského personálu a záchranárov. Séria obsahuje 4 rôzne vzory nožov a sekeru.
Case® x Winkler Knives® Recurve Utility č. 6, ktorý navrhol veterán US Navy SEAL Harry Bologna, má skeletonizovanú, celoplošnú Recurve čepeľ zloženú z 6,35mm uhlíkovej ocele 80CrV2. Všestranná čepeľ Recurve ponúka dlhšiu reznú hranu pre dlhé a hlbšie rezy. S-zahnutý okraj uľahčuje zmenu uhla rezu počas používania čepele. Vďaka hrubej ocele je sekanie hračkou. Vo vytvarovanom koženom puzdre je umiestnený tenký zapaľovač Zippo® s logom American Heroes, takže vždy máte spôsob, ako založiť oheň, keď to potrebujete.


Sme oficiálny predajca nožov W.R.Case & Sons co. USA ,čo Vám zaručuje originalitu a medzinárodnú záruku.

Dĺžka  noža : 244 mm
Dĺžka čepele : 122 mm
Hmotnosť : 290 g
Materiál čepele : 80CRV2 carbon steel
Materiál rukoväte : Black Canvas Laminat
Púzdro : Koža / Kydex
Made in USA

W. R. Case & Sons Cutlery Company je americký výrobca vysoko kvalitných ručne vyrábaných nožov, ktorých životnosť trvá celé generácie.
Korene spoločnosti siahajú až do roku 1889, keď bratia Case - William Russel (W.R.), Jean, John a Andrew - začali predávať ručne vyrábané nože z krytého vozu v severnom štáte New York.
Unikátny identifikačnýsystém, ktorý sa používa na pečiatky na systéme ostrenia nožov od prvých dní spoločnosti, upevnil značku Case ako najvyhľadávanejšiu zberateľskú značku v priemysle.
Kvalita začína od 125 montážnych úkonov na ručnej výrobe jediného noža. Skúsení remeselníci vyrábajú rukoväte nožov z neobvyklých materiálov, ako je napríklad brazílska hovädzia kosť alebo bizónový roh, až po ťažké suroviny, ako sú ružové drevo, perlete a jelenie parožie. Kovy ako mosadz, nikel a striebro vytvárajú vrcholy každého modelu noža a dodávajú konštrukcii nielen tvar a krásu, ale aj nadčasovú životnosť.

SKU CA43177-021205431772

Výrobca W.R.Case & Sons Co. a ZIPPO Co.

Kategórie produktu NOŽE-KNIVES-KÉSEK, W.R.CASE & Sons Co. a ZIPPO Co., CASE - s pevnou čepeľou