Ruksak Marsupio - SUEDE LAND

Ruksak Marsupio - SUEDE LAND

SKU SULANDM150

Výrobca Marsupio Nature

Ruksak Marsupio SUEDE LAND - lovecký batoh - Weight:0.57 kg Dimensions : 58.5 × 40 × 9 cm Capacity :15 lt Material :SUEDE MAR – TEX RIPSTOP PU Color: GREEN - zelená.

98,80 € s DPH 104,00 € s DPH

Množstvo

Kategórie produktu Doplnky-poľovníctvo-outdoor

Nová koncepcia batohu / giletu je, že počas lovu je viac obaľujúca a ergonomická. Má polstrovaný chrbát, ramenné popruhy a opasok v sieťovine zaisťujúci sviežosť a posuvný hrudný popruh s píšťalkou. Je vybavený ramennými popruhmi odnímateľným vreckom s 5 nábojovými puzdrami a držiakom na vrecko na vodu. Má niekoľko funkčných upevňovacích bodov na zavesenie výbavy.
Je vybavený priestranným balením na zadnej strane s dvojitým prístupom a odnímateľnou reflexnou páskou a 1 vnútorným vreckom.


Waterproof.
Tool loops.
Card and/or accessory holder.
Bottle holder.
SUEDE materiál  :
Tento inovatívny nový materiál je veľmi mäkký a vytvára veľmi nízku hladinu hluku, vďaka čomu je ideálny na lov. Inovatívne mikrovlákno „SUEDE“ je syntetické textilné vlákno, ktoré získalo popularitu pre použitie na batohoch, vriec a odevov. Vyrába sa tak, že sa syntetické vlákno (často polyester) zmení na obzvlášť odolnú a pružnú formu, ktorá je tiež 100% odolná voči vode, umývateľná vďaka svojej mimoriadne vysokej hustote.

SKU SULANDM150

Výrobca Marsupio Nature

Kategórie produktu Doplnky-poľovníctvo-outdoor