BUNDA SITKA - Hudson Jacket Optifade TIMBER

BUNDA SITKA - Hudson Jacket Optifade TIMBER

SKU 50204-TM

Výrobca SITKA

BUNDA SITKA - Hudson Jacket Optifade TIMBER - Materiál : Waterproof 3-Layer GORE-TEX®, GORE-TEX® with STRETCH Technology & PrimaLoft® izoláciou.

799,00 € s DPH

Množstvo

Kategórie produktu SITKA GEAR - oblečenie, Timber

Išli sme k rysovacej doske vyriešiť odveký problém. Keď rýchlo zdvihnete brokovnicu, tento pohyb vám stiahne látku bundy cez ramená do bodu obmedzenia. Využitím technológie GORE-TEX stretch v kľúčových oblastiach, ktoré zvyčajne bránia pohybu, Hudson rieši tento problém vo vodeodolnom a priedušnom obale. Izolácia PrimaLoft® s mapovaním tela prináša dostatok tepla a zároveň minimalizuje objem pre ešte väčší rozsah pohybu.

GORE™ OPTIFADE™ Concealment Waterfowl Timber je optimalizovaný pre záberové vzdialenosti 10 až 40 yardov v tmavšom prostredí zaplaveného dreva. Nepremokavá/priedušná tkanina GORE-TEX vám pomôže zostať v pohodlí a sústredená.
Tkanina: Vodotesný 3-vrstvový GORE-TEX®, GORE-TEX® s technológiou STRETCH. Izolácia PrimaLoft® je strategicky zmapovaná pre optimálnu izoláciu a zároveň minimalizuje objem.
Plne nastaviteľná tvarovaná kapucňa sa otáča  s vašou hlavou pre úplnú ochranu pred poveternostnými vplyvmi, ktorá vám nebráni vo výhľade.
Vodotesné tesniace manžety sa prispôsobia vášmu zápästiu a zabránia vniknutiu vody z rukáva, aj keď je ponorená.
Zvlnené vrecká na muníciu pojmú plnú krabicu munícií, ale keď sú prázdne, ležia naplocho.
3-vrstvová strečová technológia GORE-TEX poskytuje vodeodolnú ochranu, ktorá neobmedzuje pohyb.
Dodatočné vrecká vrátane dvoch zasúvacích vreciek na zips vám zaistia poriadok a pripravenosťWe went to the drawing board to solve an age-old problem. As you quickly raise a shotgun, that motion pulls the fabric of the jacket across your shoulders to the point of restriction. Utilizing GORE-TEX stretch technology in key areas that typically inhibit movement, the Hudson solves that problem in a waterproof, breathable package. Body-mapped PrimaLoft® insulation brings plenty of warmth to the table while minimizing bulk for a further enhanced range of motion.SKU 50204-TM

Výrobca SITKA

Kategórie produktu SITKA GEAR - oblečenie, Timber