Nôž - Case SS Amber Bone Jigged - Trapper with clip

Nôž - Case SS Amber Bone Jigged - Trapper with clip

SKU CA06540-021205065403

Výrobca W.R.Case & Sons Co. a ZIPPO Co.

Nôž - Case Amber Bone Peach Seed Jig Trapper with Clip - Materiál čepele : Tru-Sharp™ Stainless Steel (SS) Materiál rukoväte : jantárová kosť Pattern Stamp: 6254C SS ►TOVAR SKLADOM ◄

99,50 € s DPH

Množstvo

Home Page  SMKW
Tento Case Trapper je súčasťou rodiny Amber Bone. Farba jantárovej kosti a prípravok Peach Seed sú podpismi značky Case a skutočným srdcom línie Case. Trapper (lovec kožušín) dostane svoje meno od spotrebiteľa, pre ktorý bol navrhnutý. Vďaka svojim základným nožom na odchyt a sťahovanie z kože a nízkej hmotnosti je nevyhnutným nožom pre tých, ktorí lovia malú zver. Je to nožový nôž s dvoma čepeľmi po celej dĺžke; štíhlym klipom. Čepeľ Clip je bežne používaná ako viacúčelová čepeľ a je preferovaná pre detailnú prácu, zatiaľ čo čepeľ Spey je bežne používaná ako univerzálna čepeľ pre úžitkové účely. Tento nôž je skonštruovaný z nehrdzavejúcej ocele Case Tru-Sharp ™, čo je špeciálna vysoko uhlíková oceľ, ktorá pomáha čepeľiam udržať ostrie dlhšie ako konvenčná oceľ. Ponúka tiež mimoriadnu pevnosť čepele a odolnosť proti korózii. Vyrobené v Bradforde, PA, USA z domácich a dovážaných materiálov.
Sme oficiálny predajca nožov W.R.Case & Sons co. USA ,čo Vám zaručuje originalitu a medzinárodnú záruku.

Dĺžka zatvoreného noža:  104,78 mm
Dĺžka čepele : 82,3 mm a 83,06 mm
Hmotnosť : 113,4 g
Materiál čepele : Tru-Sharp™ Stainless Steel (SS) - Zrkadlovo leštená
Materiál rukoväte : jantárová kosť 
Amber Bone
Srdce puzdra Case leží v tejto klasickej kostnej rukoväti s bohatými jantárovými a medovými tónmi. Materiál sa obstaráva na medzinárodnej úrovni, vyrobený z výdatnej holennej kosti hovädzieho dobytka Zebu, čo je látka dostatočne tvrdá na to, aby vyhovovala požiadavkám nožov Case.
Poistka : bez - Slip lock
Púzdro : bez

W. R. Case & Sons Cutlery Company je americký výrobca vysoko kvalitných ručne vyrábaných nožov, ktorých životnosť trvá celé generácie.
Korene spoločnosti siahajú až do roku 1889, keď bratia Case - William Russel (W.R.), Jean, John a Andrew - začali predávať ručne vyrábané nože z krytého vozu v severnom štáte New York.
Unikátny identifikačnýsystém, ktorý sa používa na pečiatky na systéme ostrenia nožov od prvých dní spoločnosti, upevnil značku Case ako najvyhľadávanejšiu zberateľskú značku v priemysle.
Kvalita začína od 125 montážnych úkonov na ručnej výrobe jediného noža. Skúsení remeselníci vyrábajú rukoväte nožov z neobvyklých materiálov, ako je napríklad brazílska hovädzia kosť alebo bizónový roh, až po ťažké suroviny, ako sú ružové drevo, perlete a jelenie parožie. Kovy ako mosadz, nikel a striebro vytvárajú vrcholy každého modelu noža a dodávajú konštrukcii nielen tvar a krásu, ale aj nadčasovú životnosť.

SKU CA06540-021205065403

Výrobca W.R.Case & Sons Co. a ZIPPO Co.

Kategórie produktu NOŽE-KNIVES-KÉSEK, W.R.CASE & Sons Co. a ZIPPO Co., CASE-zatváracie nože