Bunda - SITKA - Stratus Jacket 2.0 Optifade COVER

Bunda - SITKA - Stratus Jacket 2.0 Optifade COVER

SKU 600476-COV

Výrobca SITKA USA

Bunda - SITKA - Stratus Jacket Optifade COVER - GORE® WINDSTOPPER® membrána ►TOVAR SKLADOM◄

545,00 € s DPH

Množstvo

Kategórie produktu SITKA GEAR - oblečenie, COVER

Bunda Stratus je komplexným riešením pre lov z posedu. Materiál WINDSTOPPER® od GORE-TEX LABS a podšívka z recyklovaného polyesterového flisu blokujú vietor a poskytujú ľahké teplo. Povrchová tkanina z česaného flisu je ultra tichá, mäkká a odolná voči tŕňom a konárom v korunách stromov. Vonkajšia vrecká na grunt tube poskytujú bezpečné uloženie, zatiaľ čo sieťované dno umožňuje, aby zvuk unikol bez tlmenia. Odnímateľná kapucňa má vstavané otvory na uši, ktoré vás chránia pred nepriaznivým počasím bez toho, aby vám bránili v počutí, a priechod pre bezpečnostný postroj SITKA vás udrží pripojeného k stromu pri obliekaní alebo vyzliekaní bundy.
Prečo sme to vyrobili...
Systém Stratus sme navrhli pre chladné, veterné dni sezóny lovu jeleníka bielochvostého. Tento systém je dostatočne pohodlný na to, aby sa dal nosiť samostatne v teplejších mesiacoch alebo v kombinácii s izoláciou, keď sa blíži ruj, a bude fungovať po celú sezónu. Technológia WINDSTOPPER® od GORE-TEX LABS ponúka 100 % ochranu proti vetru a kefovaná povrchová úprava ho robí ultra tichým, vďaka čomu môžete zostať na stanovišti a nič vás nebude rušiť.

100 % vetruodolný materiál WINDSTOPPER® od GORE-TEX LABS.
 Recyklovaný kefovaný polyesterový povrchový materiál je tichý, mäkký a odolný.
 Podšívka z recyklovaného polyesterového flísu LMC ponúka ľahké teplo. 
Vrecká na hrudi a rukách so zipsom poskytujú bezpečné uloženie nevyhnutných vecí. 
Rýchlo prístupný držiak na pušku so sieťovaným dnom umožňuje, aby zvuk unikol bez tlmenia. 
Vonkajšia vrecká na diaľkomer s bezpečnostnou slučkou umožňuje rýchly prístup a jednoduché meranie vzdialenosti. 
Odnímateľná kapucňa s otvormi na uši dodáva univerzálnosť, aby sa prispôsobila počasiu bez toho, aby bránila počutiu.
Konštantné pripojenie SITKA bezpečnostný postroj priechodný otvor.

The Stratus Jacket is the total solution for treestand hunts. WINDSTOPPER® by GORE-TEX LABS and a recycled polyester fleece liner block wind and offer lightweight warmth. The brushed fleece face fabric is ultra-quiet, soft, and stands up to brambles or rogue branches in the canopy. An exterior grunt tube pocket offers secure storage, while the mesh bottom allows sound to escape unmuffled. The removable hood features built-in hearing ports to keep you protected from rough weather without obstructing your hearing, and the SITKA safety harness pass through keeps you connected to the tree while donning or removing the jacket.
We designed the Stratus system for the cold, windy days of whitetail season. Comfortable enough to stand on its own in the warmer months or paired with insulation as the rut approaches, this system will perform all season long. WINDSTOPPER® by GORE-TEX LABS technology offers 100% windproof protection and a brushed face makes it ultra-quiet, keeping you in the stand and free from distraction.



SKU 600476-COV

Výrobca SITKA USA

Kategórie produktu SITKA GEAR - oblečenie, COVER