Nôž - Case SS Gray Birdseye Maple - Trapper

Nôž - Case SS Gray Birdseye Maple - Trapper

SKU CA11010-021205110103

Výrobca W.R.Case & Sons Co. a ZIPPO Co.

Nôž - Case SS Gray Birdseye Maple - Trapper Materiál čepele : Tru-Sharp™ Stainless Steel (SS) Materiál rukoväte : Sivé kučeravé javorové drevo ►TOVAR SKLADOM ◄

105,00 € s DPH

Množstvo

Spoločnosť Case pokračuje v rozširovaní svojho radu rukovätí z tvrdého dreva o novú rodinu vybavenú črienkami zo sivého kučeravého javora . Tieto nože, pomenované pre svoju podobnosť s malými vtáčími očami v kresbe dreva, sú spojené s klasickým štítom Case s hrotom šípu a niklovými striebornými bolstermi. Trapper dostal svoje meno podľa spotrebiteľa, pre ktorého bol navrhnutý. Vďaka svojim základným čepeľiam na odchytávanie a sťahovanie kože a nízkej hmotnosti je to nôž, ktorý musia mať tí, ktorí odchytávajú malú zver. Je to nôž jack s dvoma čepeľami plnej dĺžky; štíhlou Clip a dlhou Spey. Čepeľ Clip sa bežne používa ako viacúčelová čepeľ a uprednostňuje sa pri práci s detailmi, zatiaľ čo čepeľ Spey sa bežne používa ako univerzálna úžitková čepeľ. Tento nôž je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele Case Tru-Sharp™, čo je špeciálna oceľ s vysokým obsahom uhlíka, ktorá pomáha čepeli udržať ostrie dlhšie ako bežná oceľ. Ponúka tiež mimoriadnu pevnosť čepele a odolnosť proti korózii. Dodáva sa zabalený v škatuli. Vyrobené v Bradforde, Pensylvánia, USA z domácich a dovážaných materiálov

Sme oficiálny predajca nožov W.R.Case & Sons co. USA ,čo Vám zaručuje originalitu a medzinárodnú záruku.

Dĺžka zatvoreného noža :105 mm
Hmotnosť : 113 g
Typ uzáveru: sklzový zámok - Slip lock
Materiál čepele : Tru-Sharp™ Stainless Steel (SS) - Zrkadlovo leštená
Materiál rukoväte : Sivé kučeravé javorové drevo - Gray Birdseye Maple Wood
Púzdro : bez

W. R. Case & Sons Cutlery Company je americký výrobca vysoko kvalitných ručne vyrábaných nožov, ktorých životnosť trvá celé generácie.
Korene spoločnosti siahajú až do roku 1889, keď bratia Case - William Russel (W.R.), Jean, John a Andrew - začali predávať ručne vyrábané nože z krytého vozu v severnom štáte New York.
Unikátny identifikačnýsystém, ktorý sa používa na pečiatky na systéme ostrenia nožov od prvých dní spoločnosti, upevnil značku Case ako najvyhľadávanejšiu zberateľskú značku v priemysle.
Kvalita začína od 125 montážnych úkonov na ručnej výrobe jediného noža. Skúsení remeselníci vyrábajú rukoväte nožov z neobvyklých materiálov, ako je napríklad brazílska hovädzia kosť alebo bizónový roh, až po ťažké suroviny, ako sú ružové drevo, perlete a jelenie parožie. Kovy ako mosadz, nikel a striebro vytvárajú vrcholy každého modelu noža a dodávajú konštrukcii nielen tvar a krásu, ale aj nadčasovú životnosť.

SKU CA11010-021205110103

Výrobca W.R.Case & Sons Co. a ZIPPO Co.

Kategórie produktu NOŽE-KNIVES-KÉSEK, W.R.CASE & Sons Co. a ZIPPO Co., CASE-zatváracie nože