Nôž - Case Outdoor & Hunting Utility Knife 6" Skinner Blade, G10

Nôž - Case Outdoor & Hunting Utility Knife 6" Skinner Blade, G10

SKU CA03775

Výrobca W.R.Case & Sons Co. a ZIPPO Co.

Nôž - Case Outdoor & Hunting Utility Knife 6" Skinner Blade Materiál čepele : Tru-Sharp™ Stainless Steel (SS) Materiál rukoväte : Black G10 Pattern Stamp : 772-6 SS ►TOVAR SKLADOM ◄

179,00 € s DPH

Množstvo

Home Page  SMKW
Bývate v tej chatke v lese pri potoku. Alebo si to možno len želáte. Či tak alebo onak, potrebujete dokonalý nôž – nôž, ktorý dokáže zniesť všetko, čo sa naskytne. Pre robustných a vynaliezavých outdoorových nadšencov odporúčame jeden z našich rovnako odolných nožov. Vyberte si z našich vysokovýkonných modelov Utility, Lightweight Hunter  s puzdrom z pravej kože. Bez ohľadu na to, kde žijete, existuje nôž Case, bez ktorého nemôžete žiť! Jedná sa o super tvrdý nôž vyrobený s použitím celej konštrukcie full tang, ktorý má nový čistý a jasný vzhľad.

Nôž je vyrobený z úplnej špičky a na vytvorenie celého noža používa jediný kus pevnej ocele Tru-Sharp, takže na ňom nie sú žiadne slabé miesta. 6-palcová čepeľ ponúka sekciu s ostrým britom, na ktorú sa môžete spoľahnúť, ktorá drží ostrú hranu a bráni hrdzaveniu a korózii.
Rukoväť je z black G10.
Otvor  na šnúrku vám dáva príležitosť prevliecť cez ňu svoju vlastnú šnúrku (napríklad koženú alebo paracordovú) a zavesiť si ju  alebo ju jednoducho pripútať k batohu, keď ju nepoužívate.
Tento lovecký nôž  je tiež dodávaný s puzdrom z pravej kože, aby ste ho mohli po dokončení lovu odložiť.
Tento nôž je skonštruovaný z nehrdzavejúcej ocele Case Tru-Sharp ™, čo je špeciálna vysoko uhlíková oceľ, ktorá pomáha čepeľiam udržať ostrie dlhšie ako konvenčná oceľ. Ponúka tiež mimoriadnu pevnosť čepele a odolnosť proti korózii. Vyrobené v Bradforde, PA, USA.

Sme oficiálny predajca nožov W.R.Case & Sons co. USA ,čo Vám zaručuje originalitu a medzinárodnú záruku.


Dĺžka  noža : 267 mm
Dĺžka čepele : 154 mm - Swept Skinner Blade
Hmotnosť : 297,67 g
Materiál čepele : Tru-Sharp™ Stainless Steel (SS) - Zrkadlovo leštená
Materiál rukoväte : Black G10
Púzdro : kožené

W. R. Case & Sons Cutlery Company je americký výrobca vysoko kvalitných ručne vyrábaných nožov, ktorých životnosť trvá celé generácie.
Korene spoločnosti siahajú až do roku 1889, keď bratia Case - William Russel (W.R.), Jean, John a Andrew - začali predávať ručne vyrábané nože z krytého vozu v severnom štáte New York.
Unikátny identifikačnýsystém, ktorý sa používa na pečiatky na systéme ostrenia nožov od prvých dní spoločnosti, upevnil značku Case ako najvyhľadávanejšiu zberateľskú značku v priemysle.
Kvalita začína od 125 montážnych úkonov na ručnej výrobe jediného noža. Skúsení remeselníci vyrábajú rukoväte nožov z neobvyklých materiálov, ako je napríklad brazílska hovädzia kosť alebo bizónový roh, až po ťažké suroviny, ako sú ružové drevo, perlete a jelenie parožie. Kovy ako mosadz, nikel a striebro vytvárajú vrcholy každého modelu noža a dodávajú konštrukcii nielen tvar a krásu, ale aj nadčasovú životnosť.

SKU CA03775

Výrobca W.R.Case & Sons Co. a ZIPPO Co.

Kategórie produktu NOŽE-KNIVES-KÉSEK, W.R.CASE & Sons Co. a ZIPPO Co., CASE - s pevnou čepeľou