Nôž - Case - Hunter - Black Rust Smooth Hardwood Composite

Nôž - Case - Hunter - Black Rust Smooth Hardwood Composite

SKU CA66661

Výrobca W.R.Case & Sons Co. a ZIPPO Co.

Nôž - Case - Hunter - Materiál čepele : 420 HC stainless steel Materiál rukoväte : Black Rust Smooth Hardwood Composite Pattern Stamp : FB1012 420 HC SS ►TOVAR SKLADOM ◄

269,00 € s DPH

Množstvo

Home Page  SMKW
 Tento nový rad pevných nožov od Case® je krásne robustný a pripravený do terénu hneď po vybalení z krabice. Či už hľadáte ďalšiu čepeľ na lov, alebo šikovný nástroj na víkendový výlet, 4,45-palcová čepeľ s matnou povrchovou úpravou z nehrdzavejúcej ocele 420HC typu drop point odolá korózii a zároveň si zachová ostrie. Vďaka viacerým farebným variantom rukoväte z kompozitného tvrdého dreva a spoľahlivému puzdru na zabezpečenie noža, keď sa nepoužíva, sú tieto nože vyrobené tak, aby vydržali, a sú súčasťou novej generácie pevných čepelí Case.
Satinovaná čepeľ z nehrdzavejúcej ocele 420 HC;
rukoväť z tvrdého kompozitného dreva s čiernou hrdzou
Čepeľ typu Drop PointOtvor na šnúrku;
kožené puzdro je súčasťou balenia
Poznámka: Keďže používame ručnú výrobu a prírodné materiály, váš nôž nemusí vyzerať presne ako na obrázku.

Sme oficiálny predajca nožov W.R.Case & Sons co. USA ,čo Vám zaručuje originalitu a medzinárodnú záruku.

Dĺžka  noža: 238 mm
Dĺžka čepele : 113 mm
Hmotnosť : 204,12 g
Materiál čepele : 420 HC  Stainless Steel (SS)
Materiál rukoväte : Hladký kompozit z tvrdého dreva - s motívom čiernej hrdze - Black Rust Smooth Hardwood Composite
Púzdro : z pravej kože

W. R. Case & Sons Cutlery Company je americký výrobca vysoko kvalitných ručne vyrábaných nožov, ktorých životnosť trvá celé generácie.
Korene spoločnosti siahajú až do roku 1889, keď bratia Case - William Russel (W.R.), Jean, John a Andrew - začali predávať ručne vyrábané nože z krytého vozu v severnom štáte New York.
Unikátny identifikačnýsystém, ktorý sa používa na pečiatky na systéme ostrenia nožov od prvých dní spoločnosti, upevnil značku Case ako najvyhľadávanejšiu zberateľskú značku v priemysle.
Kvalita začína od 125 montážnych úkonov na ručnej výrobe jediného noža. Skúsení remeselníci vyrábajú rukoväte nožov z neobvyklých materiálov, ako je napríklad brazílska hovädzia kosť alebo bizónový roh, až po ťažké suroviny, ako sú ružové drevo, perlete a jelenie parožie. Kovy ako mosadz, nikel a striebro vytvárajú vrcholy každého modelu noža a dodávajú konštrukcii nielen tvar a krásu, ale aj nadčasovú životnosť.

SKU CA66661

Výrobca W.R.Case & Sons Co. a ZIPPO Co.

Kategórie produktu NOŽE-KNIVES-KÉSEK, W.R.CASE & Sons Co. a ZIPPO Co., CASE - s pevnou čepeľou