BENCHMADE

Filter produktov

Dostupné veľkosti

Zobrazenie
Listovať 97 do 97 z 97
Zoradiť
Zobrazit
337,00 € s DPH
Dostupnosť: Na sklade

Moderný bushcraft nôž od návrhára Shane Sibert. Bushcrafter je dobre vyzerajúci a spoľahlivý.Použitie : Outdoor & Survival
Benchmade model 162 Bushcraft je podstatou oudoorového / záchranného noža vyrobeného z materiálov najvyššej kvality. Autorom tejto konštrukcie je známy a cenený tvorca nožov Shane Sibert.

Základom tohto modelu je použiteľný profil čepele a jeho vysoká pevnosť. Čepeľ vyrobená z ocele S30V, ktorá je kalená na hodnotu (58-60HRC), bude držať ostrosť po dlhú dobu a vydrží aj všetky ťažké terénne práce. Použitý rez je kompromisom medzi reznými vlastnosťami a vysokou odolnosťou proti poškodeniu.

Pohodlná rukoväť je vyrobená z obložení G10. Pri práci s nožom je potrebné pevne podoprieť ruku vhodným profilovaním a podrezaním. Zelené opláštenie. Funkčné puzdro vyrobené z kože umožňuje bezpečný  prenos noža. Je možné ho pripevniť k výbave a pre rozopínanie bola navrhnutá ďalšia slučka na opasok.
Sme oficiálny predajca nožov BENCHMADE,čo Vám zaručuje originalitu a medzinárodnú záruku.
Chápeme, že počas lovu nie je nič ľahké, a preto sú naše lovecké nože zakorenené v tradičnej estetike, vysokovýkonných materiáloch a pozornosť k detailom, ktoré obstoja v akomkoľvek prostredí, v ktorom sa nachádzate.

Výrobca : BENCHMADE USA
Dizajnér: Shane Sibert
Celková dĺžka: 23.24cm
Dĺžka čepele: 11.18cm
Hmotnosť: 218.86g
Hrúbka čepele: 4.17mm
Material čepele: CPM-S30V
Povrchová úprava čepele: Satin
Materiál rukoväte: G10
Blokovací systém: Nie
Tvar čepele: Drop point
Tvrdosť čepele: 58-60 HRC
Púzdro: Koža
Hmotnosť púzdra: 76.54g