Nôž - Benchmade 173BK - MINI SOCP Dagger

Nôž - Benchmade 173BK - MINI SOCP Dagger

SKU BM173BK-610953151911

Výrobca BENCHMADE - USA

Nôž - Benchmade 173BK - MINI SOCP Dagger Typ ocele : 440C Tvrdosť: 58-60 HRC Designer: Greg Thompson . ►TOVAR SKLADOM◄ Made in USA

159,00 € s DPH

Množstvo

Kategórie produktu NOŽE-KNIVES-KÉSEK, BENCHMADE

Kompaktnejšia verzia populárnych dýk 176BK SOCP - dizajn Grega Thompsona.
Tento SOCP, optimálny nástroj na sebaobranu, umožňuje užívateľovi zachovať obratnosť a manipulovať s inými predmetmi bez toho, aby odložil nôž. Špeciálny dizajn plášťa sa integruje aj do výstroja a popruhu, pričom zachováva nízky profil. Kompatibilný s MOLLE®. Vyrobené v USA.
Sme oficiálny predajca nožov BENCHMADE,čo Vám zaručuje originalitu a medzinárodnú záruku.
Výrobca : BENCHMADE USA
Celková dĺžka: 159mm
Dĺžka čepele: 56 mm
Povrchová úprava čepele : 
Finish Black
Hmotnosť:85 g
Puzdro : plast - 
Plastová vrátane hlbokej spony na prenášanie s háčikom "J" pre bezpečné držanie / vrátane koženej podložky (pozri 3. obrázok)
Material čepele: 440CBenchmade so sídlom v americkom Oregone, je precízny výrobca nožov. V ponuke Benchmade nájdete zatváracie nože, automatické vyskakovacie nože, aj nože s pevnou čepeľou a lovecké nože. Každý nôž Benchmade je 100% vyrobený v USA. Už viac ako tridsať rokov spoločnosť Benchmade navrhuje a vyrába nože svetovej úrovne pre zákazníkov po celom svete. Keď bolo založené Benchmade, cieľom firmy bolo vytvoriť niečo lepšie a výnimočné. Dnes Benchmade pokračuje v inováciách s cieľom posunúť výkon a spoľahlivosť nožov na ďalšiu úroveň. Prekročiť to, čo zákazník očakáva a docieliť najvyššiu kvalitu.
SKU BM173BK-610953151911

Výrobca BENCHMADE - USA

Kategórie produktu NOŽE-KNIVES-KÉSEK, BENCHMADE