Vesta - SITKA - NEW Grindstone Vest

Vesta - SITKA - NEW Grindstone Vest

SKU 80058-CY

Výrobca SITKA

Vesta - SITKA - NEW Grindstone Vest - vesta. GORE-TEX® INFINIUM™ WINDSTOPPER® technology with PrimaLoft® Silver insulation. Farba : olivovo hnedá

269,00 € s DPH

Množstvo

Kategórie produktu SITKA GEAR - oblečenie, Solids

Minimálna hmotnosť a objem, ale zaisťuje hĺbkové teplo. Vesta Grindstone kombinuje technológiu GORE-TEX® INFINIUM™ WINDSTOPPER® s izoláciou PrimaLoft® Silver, aby odstránila zimomriavky počas veterných pracovných dní a poskytla vnútorné teplo. Povrchová úprava DWR umožňuje tejto veste vykonávať dvojitú funkciu ako samostatná vonkajšia vrstva alebo ako tepelný izolátor. Grindstone je dobre zbaliteľný a možno ho uložiť do príručnej skrinky vášho terénneho auta.

Primaloft® je jeden z najvýkonnejších tepelne izolačných materiálov na trhu. Svojimi vlastnosťami (tepelná izolácia, ľahkosť, priedušnosť a nadýchanosť) sa Primaloft® približuje páperiu. Ľahko sa udržuje, je možné ho klasicky prať v práčke a veľmi rýchlo schne. Na rozdiel od páperia je Primaloft vhodný aj pre alergikov. Špeciálne navrhnuté polyesterové vlákna nepohlcujú vlhkosť. Užívateľ zostáva v suchu a teple aj pri extrémnych podmienkach.


SKU 80058-CY

Výrobca SITKA

Kategórie produktu SITKA GEAR - oblečenie, Solids