Termo spodky - SITKA Core Mid Wt Bottom Optifade Elevated II

Termo spodky - SITKA Core Mid Wt Bottom Optifade Elevated II

SKU 10067-EV

Výrobca SITKA

Termo spodky strednej hrúbky - SITKA Core Lt Mid Bottom Optifade Elevated II Technology : Polygiene®

119,00 € s DPH

Množstvo

Kategórie produktu SITKA GEAR - oblečenie, Elevated II

CORE MidWeight Button má polyamidovú izoláciu usporiadanú do tvaru Micro-Grid, ktorá pomáha zvyšovať odvádzať potenie a zároveň vytvára prúd teplého vzduchu z oblastí tela, ktoré generujú najviac tepla do oblastí, ktoré predtým boli chladné. Poskytne vám teplo potrebné pre statické lovy v chladných jesenných dňoch bez toho, aby ste sa zapotili. Tieto stredne ťažké nohavice s výstužou v rozkroku a nízkoprofilovým elastickým pásom sú vyrobené z vodoodpudivej polyesterovej textílie, ktorá je schopná aktívne prenášať telesnú vlhkosť do vonkajších vrstiev, čím zabraňuje tepelným stratám v dôsledku vedenia a vždy udržiava vás tepelne dobre regulované.
Polygiene® Odor Control na neutralizáciu zápachu zastavením rastu baktérií a húb spôsobujúcich zápach pomocou strieborných solí.

The CORE Midweight Bottom offers the perfect weight and quick-drying fleece insulation for optimal warmth without overheating the hunter. This bottom is the base of a foundation as the conditions cool from mid-season to beyond.

SKU 10067-EV

Výrobca SITKA

Kategórie produktu SITKA GEAR - oblečenie, Elevated II