Nôž - Case SS Caribbean Blue Bone Sawcut Jig Sod Buster

Nôž - Case SS Caribbean Blue Bone Sawcut Jig Sod Buster

SKU CA25590-021205255903

Výrobca W.R.Case & Sons Co. a ZIPPO Co.

Nôž - Case SS Caribbean Blue Bone Sawcut Jig Sod Buster- Materiál čepele : Tru-Sharp™ Stainless Steel Materiál rukoväte : kosť Caribbean Jig Pattern Stamp: 6137 SS ►TOVAR SKLADOM ◄

68,60 € s DPH

Množstvo

Home Page  SMKW
Oslnivá, Sawcut jigovaná kosť v ohromujúcej karibskej modrej farbe priťahuje pozornosť ku konvergencii farieb, remeselného spracovania a pohodlia. Tento azúrový omračovač dopĺňa dizajn, ktorý sa vyznačuje štítom Case Oval Script a zdôrazňuje zrkadlovo leštené čepele z chirurgickej ocele Tru-Sharp ™. Ohromte svojich priateľov a rodinu týmto trblietavým šperkom. Čepeľ Skinner je ideálna na  každodenné požiadaviek. Tento nôž je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele Case Tru-Sharp ™, čo je špeciálna vysoko uhlíková oceľ, ktorá pomáha čepeľiam držať hranu dlhšie ako bežná oceľ. Ponúka tiež mimoriadnu pevnosť čepele a odolnosť proti korózii. Je pohodlne zabalený v krabici. Vyrobené v Bradforde, PA, USA z domácich a dovážaných materiálov.

Čepele z chirurgickej ocele Tru-Sharp ™
Skinnerova čepeľ
Rukoväť : kosť - Sawcut Jig Caribbean Blue Bone s oválnym štítom Case
Dĺžka: 92mm uzavretá a čepeľ 72mm
Hmotnosť : 64 gr.
Sme oficiálny predajca nožov W.R.Case & Sons co. USA ,čo Vám zaručuje originalitu a medzinárodnú záruku.

Dĺžka zatvoreného noža:  92 mm
Dĺžka čepele : 72 mm
Hmotnosť : 64 g
Materiál čepele : Tru-Sharp™ Stainless Steel (SS) - Zrkadlovo leštená
Materiál rukoväte : kosť  
Poistka : bez - Slip lock
Púzdro : bez

Korene spoločnosti siahajú až do roku 1889, keď bratia Case - William Russel (W.R.), Jean, John a Andrew - začali predávať ručne vyrábané nože z krytého vozu v severnom štáte New York.
Unikátny identifikačnýsystém, ktorý sa používa na pečiatky na systéme ostrenia nožov od prvých dní spoločnosti, upevnil značku Case ako najvyhľadávanejšiu zberateľskú značku v priemysle.
Kvalita začína od 125 montážnych úkonov na ručnej výrobe jediného noža. Skúsení remeselníci vyrábajú rukoväte nožov z neobvyklých materiálov, ako je napríklad brazílska hovädzia kosť alebo bizónový roh, až po ťažké suroviny, ako sú ružové drevo, perlete a jelenie parožie. Kovy ako mosadz, nikel a striebro vytvárajú vrcholy každého modelu noža a dodávajú konštrukcii nielen tvar a krásu, ale aj nadčasovú životnosť.

SKU CA25590-021205255903

Výrobca W.R.Case & Sons Co. a ZIPPO Co.

Kategórie produktu NOŽE-KNIVES-KÉSEK, W.R.CASE & Sons Co. a ZIPPO Co., CASE-zatváracie nože