Taška na opasok a ruksak - Mystery Ranch - FORAGER BOX

Taška na opasok a ruksak - Mystery Ranch - FORAGER BOX

SKU 112367-215-00

Výrobca MYSTERY RANCH USA

Taška na opasok a ruksak - Mystery Ranch - FORAGER BOX - farba : coyote Materiál : 500D látka CORDURA®. Hmotnosť : 0.1 Kg Rozmery : 13x18x8 cm Objem : 0,5 liter

25,50 € s DPH 34,00 € s DPH

Množstvo

Kategórie produktu MYSTERY RANCH

Nový FORAGER BOX bol navrhnutý tak, aby pasoval na bedrový pás prostredníctvom systému MOLLE ku ktorémukoľvek z bedrových pásov Mystery Ranch, ktoré majú popruh PALS. To najnutnejšie na dosah ruky. Nový FORAGER BOX poskytuje rýchly prístup k základným potrebám, ako sú jedlo, lekárnička, GPS, telefón alebo čelová lampa, a je možné ho pripevniť na ktorúkoľvek stranu bedrového pásu MYSTERY RANCH. Môže byť bezpečne pripevnený k akémukoľvek systému MOLLE.
Tiché otváranie na gumičku.
Bezzrkadlové otváranie a zatváranie.
Delič pozdĺž  ideálny pre telefón.
Pripája sa pomocou MOLLE alebo kovových patentiek.
500D látka CORDURA®.

Mystery Ranch je postavený na dedičstve funkcie, pohodlia, kvality a životnosti. Od roku 2000 spoločnosť Mystery Ranch vyrába ruksaky a systémy na prepravu batožiny a doplnkov  pre zákazníkov z radov vojenských, poľovníckych, požiarnych a horolezcov so zameraním na špecifický dizajn a kvalitu výroby. Mystery Ranch so sídlom v Bozemane  v Montane USA je globálnou značkou s celosvetovou produkciou a distribúciou.
SKU 112367-215-00

Výrobca MYSTERY RANCH USA

Kategórie produktu MYSTERY RANCH