Spodky SITKA - MERINO HEAVYWEIGHT BOTTOM OPTIFADE WATERFOWL

Spodky SITKA - MERINO HEAVYWEIGHT BOTTOM OPTIFADE WATERFOWL

SKU 10073-WL

Výrobca SITKA

Termo spodky, funkčné prádlo, hrubé - HEAVYWEIGHT BOTTOM - farba : Waterfowl Materiál : 59% 17,5 mikron Merino / 6% nylonová pradená zmes / 35% polyester

169,00 € s DPH

Množstvo

Kategórie produktu SITKA GEAR - oblečenie, Waterfowl

Prémiové 17,5-mikrónové vlákno  z merino vlny -  s vnútorným povrchom z mäkkého polyesteru poskytuje vysoko izolačné, priedušné, pružné a prirodzene odolné voči zápachu dno pre prispôsobiteľné vrstvenie, keď ortuť klesá.Gramáž materiálu : 290-gram 59% 17,5 mikron Merino / 6% nylonová pradená zmes / 35% polyesterové vnútro pre prirodzenú odolnosť proti zápachu a trvanlivosť.
Merino vlna je jemné vlákno a vyžaduje si väčšiu pozornosť ako syntetická odev. Pranie: Merino vlnu je možné prať v práčke v jemnom cykle so studenou vodou. Perte s inými výrobkami z vlny Merino podobných farieb. Nepoužívajte bielidlá ani aviváže a nečistite chemicky. Sušiť: Sušiť v sušičke na miernom stupni alebo prirodzene sušiť. MERINO WOOL SA ZMENŠÍ, ak nie je oň správne postarané.


Technológia Polygiene® na kontrolu zápachu prirodzene zabraňuje rastu baktérií spôsobujúcich zápach.
POLYGIENE TECHNOLÓGIA
Vrstvenie je veda s našim systémom CORE produktov, ktoré sa nachádzajú na pokožke. Každá z látok - ľahká, stredná a ťažká - odvádza vlhkosť, aby vás udržala v teple a suchu, zatiaľ čo technológia Polygiene® bezpečne a trvalo neutralizuje pachy pomocou prírodnej antimikrobiálnej striebornej soli.

SKU 10073-WL

Výrobca SITKA

Kategórie produktu SITKA GEAR - oblečenie, Waterfowl