BUNDA SITKA - Duck Oven Jacket Optifade TIMBER

BUNDA SITKA - Duck Oven Jacket Optifade TIMBER

SKU 30052-TM

Výrobca SITKA

BUNDA SITKA - Duck Oven Jacket Optifade TIMBER - Materiál : GORE-TEX INFINIUM ™ s technológiou WINDSTOPPER ™

389,00 € s DPH

Množstvo

Kategórie produktu SITKA GEAR - oblečenie, Timber

Bunda Duck Oven, navrhnutá pre teplo neskorej sezóny, blokuje vetry mrazivé od kostí a udržuje teplo. Vyrobené z materiálu GORE-TEX INFINIUM s laminátom WINDSTOPPER® na tvári, izoláciou trupu a rukávov z materiálu Primaloft® Silver a vysoko pružnou tkaninou Gradient v spodnej tretine bundy je vloženie do brodivých nohavíc  veľmi jednoduché. Toto je bunda, ktorá zodpovedá svojmu názvu.

Lovci vodných vtákov potrebovali izolačnú bundu, ktorú bolo možné ľahko navrstviť do systému . Naším cieľom bolo s GORE-TEX® INFINIUM® WINDSTOPPER  zadržiavanie maximálneho tepla. Na udržanie tohto tepla sme použili izoláciu PrimaLoft® Silver pre jej dobrý pomer hmotnosti k teplu, čím sa znížil objem v hornej časti trupu a rukávoch. V dolnej časti trupu sa použila Berberova fleece rúna s dlhým vlasom . Táto ideálna kombinácia vonkajšej textílie GORE ™ a izolácie PrimaLoft® bola v snahe udržať teplo jadra, manévrovateľnosť a ľahké vrstvenie.Spodná časť bundy je vybavená zefektívnenou tkaninou s gradientom Gradient, ktorá sa pohodlne zasúva aj  do vysokých gumených nohavíc.Táto bunda vyniká pri udržiavaní tepla v jadre s 200 g / m2 izolácie PrimaLoft® Silver v trupe a 133 g / m2 izolácie Primaloft® Silver v rukávoch, ktorá zachytáva teplo tam, kde je to potrebné, bez toho, aby sa do neho zbytočne pridával zbytočný objem. Robustný laminát WINDSTOPPER® blokuje nárazy vetra, ktoré bránia ďalším stratám tepla.

Produkty PrimaLoft® sú pre poľovníkov špičkou v oblasti izolačnej technológie. Mimoriadne jemné vlákna sú navrhnuté tak, aby si udržali maximálne teplo aj za mokra a vytvorili produkt, ktorý je tichý a menej objemný, čo umožňuje väčšiu slobodu pohybu.

TECHNOLÓGIA WINDSTOPPER
Produkty WINDSTOPPER® chránia poľovníkov pred nepriaznivými účinkami vetra ochladzujúcich telo. Membrána WINDSTOPPER ™ spolupracuje s našimi základnými vrstvami, aby zabránila prehriatiu a hromadeniu potu tým, že umožní ľahké unikanie pary a vlhkosti.SKU 30052-TM

Výrobca SITKA

Kategórie produktu SITKA GEAR - oblečenie, Timber