Tričko SITKA - CORE LIGHTWEIGHT CREW - SS SUBALPINE (NEW)

Tričko SITKA - CORE LIGHTWEIGHT CREW - SS SUBALPINE (NEW)

SKU 10065-SA

Výrobca SITKA

Tričko SITKA s krátkym rukávom - CORE LIGHTWEIGHT CREW - SS OPTIFADE OPEN COUNTRY(NEW) Rýchlo schnúce, ľahký a pohodlný elastický úplet (100% polyester)

89,00 € s DPH

Množstvo

Kategórie produktu SITKA GEAR - oblečenie, Subalpine

Model CORE Lightweight Crew SS s nízkym okrúhlym golierom a krátkym rukávom patrí k základnému termo spodnému prádlu za každého počasia, ale najlepšie sa hodí pre vysokú aktivitu v teplom období. Technológia Polygiene® neutralizuje pachy tým, že bráni rastu baktérií a húb, ktoré ich spôsobujú. Termoprádlo série CORE aktívne odstraňuje vlhkosť z pokožky a zabraňuje tvorbe nepríjemných zápachov.
TECHNOLOGY:
Polygiene je bezpečná a účinná bakteriostatická ochrana materiálov pomocou strieborných solí, ktoré zabraňujú tvorbe baktérií a húb..
VLASTNOSTI:
- Technológia Polygiene®
- Chladí telo
- Sušenie o 8% rýchlejšie ako v minulej sezóne
- UPF 30
materiál:
Rýchlo schnúce, ľahký a pohodlný elastický úplet (100% polyester)

With short sleeves and a low-profile crewneck, the CORE Lightweight Crew SS is the next-to-skin layering foundation for all seasons. Featuring permanent Polygiene® Odor Control Technology to neutralize odor by stopping the growth of bacteria and fungi. The CORE Lightweight Series works hard to keep odor at bay while actively moving moisture away from the skin.

SKU 10065-SA

Výrobca SITKA

Kategórie produktu SITKA GEAR - oblečenie, Subalpine