Zimná bunda - SITKA - NEW Kelvin Aerolite Jacket

Zimná bunda - SITKA - NEW Kelvin Aerolite Jacket

SKU 50256-CY

Výrobca SITKA

Zimná bunda - SITKA - NEW Kelvin Aerolite Jacket - ľahká poľovnícka bunda zimná. Syntetická izolácia PrimaLoft® Gold s technológiou Cross Core ™ s kremičitým aerogélom.

389,00 € s DPH

Množstvo

Kategórie produktu SITKA GEAR - oblečenie, Solids

V mori outdoorovej špecializácie je tiež výhodou všestranné vybavenie. Táto ľahká, stlačiteľná bunda maximalizuje teplo a zároveň minimalizuje objem. Využite ho na všetko, od lovu v zapadákove a mimosezónnych skautských výletov až po každodenný život; pohodlne sa vkĺzne pod škrupinu vždy, keď potrebujete extra teplo. Syntetická izolácia  PrimaLoft® Gold s technológiou Cross Core ™ replikuje estetiku a výkon spodnej izolácie, ale s výkonnosťou za tepla, keď je mokré. Ľahká izolácia (35% recyklovaná) je naplnená kremičitým aerogélom, takmer beztiažovým materiálom, ktorý sa skladá z viac ako 95% vzduchu a slúži ako dodatočná tepelná izolácia.


Primaloft® je jeden z najvýkonnejších tepelne izolačných materiálov na trhu. Svojimi vlastnosťami (tepelná izolácia, ľahkosť, priedušnosť a nadýchanosť) sa Primaloft® približuje páperiu. Ľahko sa udržuje, je možné ho klasicky prať v práčke a veľmi rýchlo schne. Na rozdiel od páperia je Primaloft vhodný aj pre alergikov. Špeciálne navrhnuté polyesterové vlákna nepohlcujú vlhkosť. Užívateľ zostáva v suchu a teple aj pri extrémnych podmienkach.


SKU 50256-CY

Výrobca SITKA

Kategórie produktu SITKA GEAR - oblečenie, Solids