Nohavice SITKA - Stormfront Pant Moss

Nohavice SITKA - Stormfront Pant Moss

SKU 50068-MS

Výrobca SITKA

Nohavice SITKA - Stormfront Pant Moss - poľovnícke nepremokavé nohavice Fabric: Waterproof 3-Layer GORE-TEX - farba : mach zelená - moss green

649,00 € s DPH

Množstvo

Kategórie produktu SITKA GEAR - oblečenie, Solids

Rad Stormfront nerobí žiadne kompromisy, je radikálne technický. Jeho dizajn má jediný cieľ, a to udržať vás v suchu v tých najextrémnejších daždivých podmienkach, aké si dokážete predstaviť. Zamerané na lovcov a sprievodcov, ktorých činnosť je zameraná na zemepisné šírky, kde žijete doslova v daždi.
Vyrobené z trojvrstvovej tkaniny GORE-TEX® bez vnútornej tepelnej izolácie, sú odevy Stormfront dimenzované na použitie ako jedna vrstva v prostrediach s vysokými / strednými teplotami alebo s viacerými vrstvami oblečenia vo vnútri v oblastiach s teplotami zima-extrém.
Jeho vonkajšia tkanina s vysokou hustotou ponúka maximálnu odolnosť .
Všetky zipsy na nohaviciach Stormfront sú zvárané a vodotesné.Nohavice Stormfront sú perfektným spoločníkom k bunde Stormfront a využívajú náš najtrvanlivejší 3-vrstvový laminát Pro Shell GORE-TEX odolný voči oderu. Aby sme ešte viac zvýšili trvanlivosť, na kolená sme pridali prekrytia odolné voči oderu. Tieto plne vybavené nohavice ponúkajú spoľahlivú ochranu proti špičkám pri vstupe aj do náročného alpského podnebia na týždenné lovecké dobrodružstvá.

SKU 50068-MS

Výrobca SITKA

Kategórie produktu SITKA GEAR - oblečenie, Solids