Bunda SITKA - Stormfront Jacket Moss

Bunda SITKA - Stormfront Jacket Moss

SKU 50067-MS

Výrobca SITKA

Bunda SITKA Stormfront Jacket - poľovnícka nepremokavá bunda Fabric: Waterproof 3-Layer GORE-TEX - farba : mach zelená - moss green

699,00 € s DPH

Množstvo

Kategórie produktu SITKA GEAR - oblečenie, Solids

Rad Stormfront nerobí žiadne kompromisy, je radikálne technický. Jeho dizajn má jediný cieľ, a to udržať vás v suchu v tých najextrémnejších daždivých podmienkach, aké si dokážete predstaviť. Zamerané na lovcov a sprievodcov, ktorých činnosť je zameraná na zemepisné šírky, kde žijete doslova v daždi.
Vyrobené z trojvrstvovej tkaniny GORE-TEX® bez vnútornej tepelnej izolácie, sú odevy Stormfront dimenzované na použitie ako jedna vrstva v prostrediach s vysokými / strednými teplotami alebo s viacerými vrstvami oblečenia vo vnútri v oblastiach s teplotami zima-extrém.
Jeho vonkajšia tkanina s vysokou hustotou ponúka maximálnu odolnosť .
Všetky zipsy na bunde Stormfront sú zvárané a vodotesné. Bočné vrecká so zipsom sú umiestnené vyššie ako obvykle z dvoch dôvodov: jeden, obsah nezasahuje do bedrového pásu batohu a dva, keď dáte ruky do vreciek, voda prepadne lakte namiesto toho, aby skĺzli do vreciek. Dve náprsné vrecká a dve vrecká na predlaktie uchovávajú nevyhnutné veci a udržiavajú ich v suchu. Štvorpanelovú kapucňu je možné uložiť do vrecka na zips na krku, pre lepší sluch. Zadná časť chráni chrbát pred vodou a nedovolí mu vstúpiť do nohavíc, keď jazdíte alebo pozorujete ďalekohľadom zo skaly nasiaknutej vodou. Protektorované manžety umožňujú dokonalé prispôsobenie rukavíc a blokujú akýkoľvek prienik vody cez zápästia.

SKU 50067-MS

Výrobca SITKA

Kategórie produktu SITKA GEAR - oblečenie, Solids