Nohavice - BLIZZARD BIB PANT OPTIFADE OPEN COUNTRY

Nohavice - BLIZZARD BIB PANT OPTIFADE OPEN COUNTRY

SKU 50064-OB

Výrobca SITKA

BLIZZARD BIB PANT OPTIFADE OPEN COUNTRY Features 3/4 Side Zips Cargo Pockets Reinforced Seat Fabric Details : GORE-TEX® Laminate

699,00 € s DPH

Množstvo

Kategórie produktu SITKA GEAR - oblečenie, Open Country

Blizzard Bib Pant je určený pre poľovníkov a vodcov, ktorí potrebujú dokonalú vodotesnú izoláciu pre najchladnejšie podmienky, ktoré si môžete predstaviť. Je ideálny pre lov s nízkou aktivitou v extrémnych podmienkach.

Bib Pant je izolovaný  vodoodpudivou hybridnou izoláciou 60% 650 plnených s páperím kačiek a 40% ultrajemných vlákien Primaloft®. To je zabalené do 3 vrstiev membrány GORE-TEX® a je zakryté vysoko odolnou polyesterovou tkaninou. Navrhnuté tak, aby sa zmestili na vaše telo, nie sú vrstvené cez objemné textílie, kolenné vzorovanie a minimálny objem vám dávajú voľnosť pohybu. Sedacia časť je vystužená pre vyššiu ochranu, zatiaľ čo vysoký chrbát a integrované podväzky držia nohavice pohodlne na svojom mieste. Všetky zipsy sú zvárané a vodotesné. Plne dlhé zipsy umožňujú odvzdušňovanie a umožňujú jednoducho obliecť a vyzliecť bez vyzutia obuvi aj v poľovnom revíry. Zipsové kapsy na stehnách.The Blizzard Bib Pant is built for hunters and guides who need the ultimate waterproof insulation for the coldest conditions imaginable. It is ideal for low-activity hunts at extreme latitudes.
Primaloft® je jeden z najvýkonnejších tepelne izolačných materiálov na trhu. Svojimi vlastnosťami (tepelná izolácia, ľahkosť, priedušnosť a nadýchanosť) sa Primaloft® približuje páperiu. Ľahko sa udržuje, je možné ho klasicky prať v práčke a veľmi rýchlo schne. Na rozdiel od páperia je Primaloft vhodný aj pre alergikov. Špeciálne navrhnuté polyesterové vlákna nepohlcujú vlhkosť. Užívateľ zostáva v suchu a teple aj pri extrémnych podmienkach.

The Bib Pant is insulated with the world’s first water-repellent hybrid insulation of 60% 650 fill power white duck down and 40% ultrafine Primaloft® fibers. This is wrapped in 3 layers of GORE-TEX® membrane and concealed with a highly durable polyester face fabric. Designed to fit your body, not layered over bulky fabrics, the articulated patterning and minimal bulk give you freedom to move. The seat is reinforced for extra protection when riding and hunkering down in rugged country, while the high back and integrated suspenders keep the piece comfortably in place. All zippers are welded and watertight. Full-length size zips allow venting and make for easy on and off in the field. Zippered hip pockets and quiet snap cargo pockets keep you organized.

SKU 50064-OB

Výrobca SITKA

Kategórie produktu SITKA GEAR - oblečenie, Open Country