Nôž - Case TecX® Exo-Lock Drop Point Blade

Nôž - Case TecX® Exo-Lock Drop Point Blade

SKU CA75679-T0034.0

Výrobca W.R.Case & Sons Co. a ZIPPO Co.

Nôž - Case TecX® Exo-Lock Drop Point Blade Materiál čepele : 440 Stainless Materiál rukoväte : Stainless Steel with Black Hard Coat Exo Pattern Stamp : T0034.0 ►TOVAR SKLADOM ◄

29,99 € s DPH

Množstvo

Home Page  SMKW
Skladací nôž TecX® je súčasťou rodiny Inceptra -T. Jedná sa o vysoko kvalitný nôž, ktorý má štýlový moderný dizajn skonštruovaný z prvotriednych materiálov pre dlhú trvanlivosť. Tento nôž, navrhnutý a vyrobený pre zákazníkov, ktorí hľadajú dokonalý úžitkový nôž, má širokú škálu aplikácií, ako sú kempovanie, lov, rybárstvo, outdoorové aktivity alebo každodenné úlohy. Tento vzor je vybavený mechanizmom blokovania rámu pre pohodlné otvorenie jednou rukou. Rámový zámok je umiestnený na boku noža a je to kanálikové blokovacie rameno, ktoré sa po otvorení noža pohybuje smerom dovnútra, aby sa zaistilo proti čepeli. Zatlačením smerom von sa čepeľ uvoľní z uzamknutej polohy, takže užívateľ môže čepeľ uzavrieť. Tento nôž je vybavený čepeľou Drop Point a rukoväťou z nehrdzavejúcej ocele s titanovým povlakom. Čepeľ Drop Point na tomto odolnom skladacom noži sa bežne používa na rezanie a vyrezávanie. Čepeľ Drop Point má  silnejšiu chrbticu pri špičke, čo umožňuje väčšiu kontrolu pri rezaní.  Okrem toho, držadlo skeletu na tomto noži poskytuje bezpečné uchytenie a priľnavosť a zároveň je tvarované tak, aby sa pohodlne zmestilo do ruky. Okrem toho vreckový klip umožňuje ľahký prístup. Tento nôž, vyrobený z nehrdzavejúcej ocele 440, má kvalitnejšiu príborovú oceľ s vyšším obsahom uhlíka, čo umožňuje lepšie uchovanie ostria, vynikajúcu odolnosť proti hrdzi a ľahšie opätovné ostrenie. Pohodlne sa dodáva v škatuli. Tento nôž TecX má obmedzenú doživotnú záruku, ktorá chráni pred chybami vo výrobe a materiáloch. Vyrobené v Číne podľa štandardov kvality W.R. Case & Sons.

Sme oficiálny predajca nožov W.R.Case & Sons co. USA ,čo Vám zaručuje originalitu a medzinárodnú záruku.

Dĺžka zatvoreného noža :  101,6 mm
Dĺžka čepele : 70,36 mm
Hmotnosť :  104,89 gr
Materiál čepele : 440 Stainless
Materiál rukoväte : Stainless Steel with Black Hard Coat Exo - Ušľachtilá oceľ s čiernym tvrdým povlakom Exo
Poistka : Frame Lock

W. R. Case & Sons Cutlery Company je americký výrobca vysoko kvalitných ručne vyrábaných nožov, ktorých životnosť trvá celé generácie.
Korene spoločnosti siahajú až do roku 1889, keď bratia Case - William Russel (W.R.), Jean, John a Andrew - začali predávať ručne vyrábané nože z krytého vozu v severnom štáte New York.
Unikátny identifikačnýsystém, ktorý sa používa na pečiatky na systéme ostrenia nožov od prvých dní spoločnosti, upevnil značku Case ako najvyhľadávanejšiu zberateľskú značku v priemysle.
Kvalita začína od 125 montážnych úkonov na ručnej výrobe jediného noža. Skúsení remeselníci vyrábajú rukoväte nožov z neobvyklých materiálov, ako je napríklad brazílska hovädzia kosť alebo bizónový roh, až po ťažké suroviny, ako sú ružové drevo, perlete a jelenie parožie. Kovy ako mosadz, nikel a striebro vytvárajú vrcholy každého modelu noža a dodávajú konštrukcii nielen tvar a krásu, ale aj nadčasovú životnosť.

SKU CA75679-T0034.0

Výrobca W.R.Case & Sons Co. a ZIPPO Co.

Kategórie produktu NOŽE-KNIVES-KÉSEK, W.R.CASE & Sons Co. a ZIPPO Co., TecX®