Polírovacia utierka s logom Case

Polírovacia utierka s logom Case

SKU CA01037- 021205010373

Výrobca W.R.Case & Sons Co. a ZIPPO Co.

Polírovacia utierka s logom Case - 17,5 x 12 cm ►TOVAR SKLADOM ◄

12,50 € s DPH

Množstvo

Home Page  SMKW
Každý kvalitný nôž potrebuje k tomu kvalitnú leštiacu handričku. Táto leštiaca utierka bez chĺpkov, vyrobená spoločnosťou W. R. Case & Sons Cutlery Co., bola vyvinutá s ohľadom na skutočných nadšencov nožov. Je to  vyrobené z dobre vypracovaného kamzíka. Tento jedinečný kamzík na leštenie nožov je ideálny na odstraňovanie šmúh a odtlačkov prstov z nožov a na ich dosiahnutie zrkadlového povrchu.
Čistenie umyte jemným mydlom a teplou vodou, potom pomaly osušte na vzduchu a potom kamzíky vmasírujte späť do pôvodnej jemnosti. 

Sme oficiálny predajca nožov W.R.Case & Sons co. USA ,čo Vám zaručuje originalitu a medzinárodnú záruku.W. R. Case & Sons Cutlery Company je americký výrobca vysoko kvalitných ručne vyrábaných nožov, ktorých životnosť trvá celé generácie.
Korene spoločnosti siahajú až do roku 1889, keď bratia Case - William Russel (W.R.), Jean, John a Andrew - začali predávať ručne vyrábané nože z krytého vozu v severnom štáte New York.
Unikátny identifikačnýsystém, ktorý sa používa na pečiatky na systéme ostrenia nožov od prvých dní spoločnosti, upevnil značku Case ako najvyhľadávanejšiu zberateľskú značku v priemysle.
Kvalita začína od 125 montážnych úkonov na ručnej výrobe jediného noža. Skúsení remeselníci vyrábajú rukoväte nožov z neobvyklých materiálov, ako je napríklad brazílska hovädzia kosť alebo bizónový roh, až po ťažké suroviny, ako sú ružové drevo, perlete a jelenie parožie. Kovy ako mosadz, nikel a striebro vytvárajú vrcholy každého modelu noža a dodávajú konštrukcii nielen tvar a krásu, ale aj nadčasovú životnosť.

SKU CA01037- 021205010373

Výrobca W.R.Case & Sons Co. a ZIPPO Co.

Kategórie produktu NOŽE-KNIVES-KÉSEK, W.R.CASE & Sons Co. a ZIPPO Co., CASE-zatváracie nože