Nôž - Case XX-Changer® SS Camo Caliber

Nôž - Case XX-Changer® SS Camo Caliber

SKU CA18335- 021205183350

Výrobca W.R.Case & Sons Co. a ZIPPO Co.

Nôž - Case Camo Caliber® Lightweight Synthetic XX-Changer® - Materiál čepele : Tru-Sharp™ (SS) Materiál rukoväte: plast Pattern Stamp: XX CHANGER SS ►TOVAR SKLADOM ◄

119,00 € s DPH

Množstvo

Home Page  SMKW
Tento model XX-Changer® je súčasťou rodiny Camo Case Caliber®. Lovci sa obliekajú do maskovania, aby zostali o krok pred svojím cieľom. Prečo by mal ich nôž vyzerať inak? Táto kolekcia nožov je pripravená na vaše vonkajšie dobrodružstvo. Nôž XX-Changer® je  "skladací nôž so zámkom a vymeniteľnými čepeľami pre viacnásobné použitie. Existujú štyri vymeniteľné čepele, ktoré odpovedajú na výzvu na vykonanie akejkoľvek úlohy, ktorá sa vám hodí. Medzi tieto čepele patrí čepeľ Clip, čepeľ Fillet / Boning, čepeľ Drop Point a čepeľ píly. Čepeľ Clip je bežne používaná ako viacúčelová čepeľ a je preferovaná pre detailnú prácu. Čepeľ filé / vykosťovania je určená na filetovanie a slúži ako univerzálny nástroj. Čepeľ Drop Point sa bežne používa na vyvrhovanie väčších zveri. Pílový list sa používa na rezanie kostí a na rôzne vonkajšie použitie, vrátane rezania malými vetvičkami. Pílový list dokonca ponúka špičku skrutkovača. Ak chcete čepele vypnúť, použite uvoľňovacie tlačidlo na konci noža, sklopte čepeľ do uhla 90 stupňov a čepeľ potiahnite smerom nahor. Tento nôž obsahuje balistické nylonové puzdro s jednotlivými vreckami na čepele. Tento nôž je skonštruovaný z nehrdzavejúcej ocele Case Tru-Sharp ™, čo je špeciálna vysoko uhlíková oceľ, ktorá pomáha čepeľiam udržať ostrie dlhšie ako konvenčná oceľ. Ponúka tiež mimoriadnu pevnosť čepele a odolnosť proti korózii. Pohodlne sa dodáva v škatuli. Vyrobené v Bradforde, PA, USA z domácich a dovážaných materiálov.

Sme oficiálny predajca nožov W.R.Case & Sons co. USA ,čo Vám zaručuje originalitu a medzinárodnú záruku.

Dĺžka zatvoreného noža: 127 mm
Dĺžka čepele : 91,4 mm pílka 87,6 mm
Hmotnosť : 255,15 g
Materiál čepele : Tru-Sharp™ Stainless Steel (SS) - As-Ground
Materiál rukoväte : Lightweight Grand Forest Camo - plast
Púzdro : Ballistic Nylon

W. R. Case & Sons Cutlery Company je americký výrobca vysoko kvalitných ručne vyrábaných nožov, ktorých životnosť trvá celé generácie.
Korene spoločnosti siahajú až do roku 1889, keď bratia Case - William Russel (W.R.), Jean, John a Andrew - začali predávať ručne vyrábané nože z krytého vozu v severnom štáte New York.
Unikátny identifikačnýsystém, ktorý sa používa na pečiatky na systéme ostrenia nožov od prvých dní spoločnosti, upevnil značku Case ako najvyhľadávanejšiu zberateľskú značku v priemysle.
Kvalita začína od 125 montážnych úkonov na ručnej výrobe jediného noža. Skúsení remeselníci vyrábajú rukoväte nožov z neobvyklých materiálov, ako je napríklad brazílska hovädzia kosť alebo bizónový roh, až po ťažké suroviny, ako sú ružové drevo, perlete a jelenie parožie. Kovy ako mosadz, nikel a striebro vytvárajú vrcholy každého modelu noža a dodávajú konštrukcii nielen tvar a krásu, ale aj nadčasovú životnosť.

SKU CA18335- 021205183350

Výrobca W.R.Case & Sons Co. a ZIPPO Co.

Kategórie produktu NOŽE-KNIVES-KÉSEK, W.R.CASE & Sons Co. a ZIPPO Co., CASE-zatváracie nože