Nôž - Case SS Olive Green Bone - Russell Jig Tribal Lock

Nôž - Case SS Olive Green Bone - Russell Jig Tribal Lock

SKU CA13282- 021205132822

Výrobca W.R.Case & Sons Co. a ZIPPO Co.

Nôž - Case SS Olive Green Bone - Tribal Lock Materiál čepele : Tru-Sharp™ Stainless Steel (SS) Materiál rukoväte : Olivovo zelená kosť Pattern Stamp : TB612010L SS ►TOVAR SKLADOM ◄

99,50 € s DPH 102,50 € s DPH

Množstvo

Home Page  SMKW

Vitajte v našej záhrade olivovo zelenej. Bohaté tmavé olivové tóny na tejto rukoväti s jigovanou kostou od spoločnosti Russell poskytujú dramatický kontrast so zrkadlovo leštenými čepeľami. Názov Backpocket®, preto sa volá perfektný nôž, ktorý sa zmestí do zadného vrecka. Tribal Lock je produktom vynikajúceho partnerstva Case-Bose. Tento omračovač s jednou čepeľou je vybavený zaisťovacou čepeľou Spear. Čepeľ Spear je ťažký úžitkový nástroj, ktorý bez námahy reže a bodne. Čepeľ je symetricky tvarovaná s hrotom, ktorý je v jednej línii so stredom čepele. Ostrý hrot čepele poskytuje pevnosť, odolnosť a dlhodobé používanie a je ľahko ovládateľný. Jeho malá ostrie môže prerezávať predmety. Tento nôž je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele Case Tru-Sharp ™, čo je špeciálna vysoko uhlíková oceľ, ktorá pomáha čepeľiam držať hranu dlhšie ako bežná oceľ. Ponúka tiež mimoriadnu pevnosť čepele a odolnosť proti korózii. Je pohodlne zabalený v krabici. Vyrobené v Bradforde, PA, USA z domácich a dovážaných materiálov.

Sme oficiálny predajca nožov W.R.Case & Sons co. USA ,čo Vám zaručuje originalitu a medzinárodnú záruku.

Dĺžka zatvoreného noža :104,9 mm
Dĺžka čepele : 76,2 mm
Hmotnosť : 93g
Typ uzáveru: Lock back
Materiál čepele : Tru-Sharp™ Stainless Steel (SS) - Zrkadlovo leštená
Materiál rukoväte :  Olivovo zelená kosť
Púzdro : bez

W. R. Case & Sons Cutlery Company je americký výrobca vysoko kvalitných ručne vyrábaných nožov, ktorých životnosť trvá celé generácie.
Korene spoločnosti siahajú až do roku 1889, keď bratia Case - William Russel (W.R.), Jean, John a Andrew - začali predávať ručne vyrábané nože z krytého vozu v severnom štáte New York.
Unikátny identifikačnýsystém, ktorý sa používa na pečiatky na systéme ostrenia nožov od prvých dní spoločnosti, upevnil značku Case ako najvyhľadávanejšiu zberateľskú značku v priemysle.
Kvalita začína od 125 montážnych úkonov na ručnej výrobe jediného noža. Skúsení remeselníci vyrábajú rukoväte nožov z neobvyklých materiálov, ako je napríklad brazílska hovädzia kosť alebo bizónový roh, až po ťažké suroviny, ako sú ružové drevo, perlete a jelenie parožie. Kovy ako mosadz, nikel a striebro vytvárajú vrcholy každého modelu noža a dodávajú konštrukcii nielen tvar a krásu, ale aj nadčasovú životnosť.

SKU CA13282- 021205132822

Výrobca W.R.Case & Sons Co. a ZIPPO Co.

Kategórie produktu NOŽE-KNIVES-KÉSEK, W.R.CASE & Sons Co. a ZIPPO Co., CASE-zatváracie nože