Nôž - Case SS Ebony Smooth Wood Sowbelly - Tony Bose

Nôž - Case SS Ebony Smooth Wood Sowbelly - Tony Bose

SKU CA10658-021205106588

Výrobca W.R.Case & Sons Co. a ZIPPO Co.

Nôž - Case SS Ebony Smooth Wood Sowbelly - Tony Bose Materiál čepele : Tru-Sharp™ Stainless Steel (SS) Materiál rukoväte : hladké ebenové drevo Pattern Stamp : TB7139 SS ►TOVAR SKLADOM ◄

129,00 € s DPH

Množstvo

Tony Bose je americký výrobca nožov z mesta Hymera v štáte Indiana. Čiastočne oslepený vo veku šiestich rokov. Tony prekonal mnoho prekážok, aby sa stal výrobcom nožov, akým je dnes. Jeho vášeň a zmysel pre detail robia z jeho nožov tie najžiadanejšie na svete. Tonyho odborné znalosti v oblasti skladacích nožov ho priviedli do spoločnosti W.R. Case & Sons Cutlery Co. ako konzultanta.

Tento nôž Sowbelly má rukoväť z hladkého ebenového dreva, štít vrtule Case a zrkadlovo leštenú čepeľ z chirurgickej ocele Tru-Sharp zdobenú podpisom Tonyho Boseho. Slúži ako ďalší skvelý príklad ich partnerstva s veľvyslancom firmy Case a výrobcom nožov na mieru Tony Boseom.Spoluprácou Case / Bose vznikol tento model z limitovanej edície, ktorý bol vytvorený pre 2016 SHOT show v Las Vegas.Home Page  SMKW

Sme oficiálny predajca nožov W.R.Case & Sons co. USA ,čo Vám zaručuje originalitu a medzinárodnú záruku.

Dĺžka zatvoreného noža :98,4 mm
Hmotnosť : 73,71 g
Typ uzáveru: sklzový zámok - Slip lock
Materiál čepele : Tru-Sharp™ Stainless Steel (SS) - Zrkadlovo leštená
Materiál rukoväte :  Smooth Ebony Wood - Hladké ebenové drevo
Púzdro : bez

W. R. Case & Sons Cutlery Company je americký výrobca vysoko kvalitných ručne vyrábaných nožov, ktorých životnosť trvá celé generácie.
Korene spoločnosti siahajú až do roku 1889, keď bratia Case - William Russel (W.R.), Jean, John a Andrew - začali predávať ručne vyrábané nože z krytého vozu v severnom štáte New York.
Unikátny identifikačnýsystém, ktorý sa používa na pečiatky na systéme ostrenia nožov od prvých dní spoločnosti, upevnil značku Case ako najvyhľadávanejšiu zberateľskú značku v priemysle.
Kvalita začína od 125 montážnych úkonov na ručnej výrobe jediného noža. Skúsení remeselníci vyrábajú rukoväte nožov z neobvyklých materiálov, ako je napríklad brazílska hovädzia kosť alebo bizónový roh, až po ťažké suroviny, ako sú ružové drevo, perlete a jelenie parožie. Kovy ako mosadz, nikel a striebro vytvárajú vrcholy každého modelu noža a dodávajú konštrukcii nielen tvar a krásu, ale aj nadčasovú životnosť.

SKU CA10658-021205106588

Výrobca W.R.Case & Sons Co. a ZIPPO Co.

Kategórie produktu NOŽE-KNIVES-KÉSEK, W.R.CASE & Sons Co. a ZIPPO Co., CASE-zatváracie nože