Nôž - Case SS Dark Molasses Bone Sawcut Jig Back Pocket

Nôž - Case SS Dark Molasses Bone Sawcut Jig Back Pocket

SKU CA83147- 021205831473

Výrobca W.R.Case & Sons Co. a ZIPPO Co.

Nôž - Case SS Dark Molasses Bone Sawcut Jig Back Pocket Materiál čepele : Tru-Sharp™ Stainless Steel (SS) Materiál rukoväte : Melasová kosť Pattern Stamp : TB61546 SS ►TOVAR SKLADOM ◄

99,50 € s DPH 108,50 € s DPH

Množstvo

Home Page  SMKW
Vďaka tmavohnedému tónu našej rukoväti z melasovej kosti spolu so štítom Case® Traditional tieto nože vyzerajú obzvlášť ergonomicky. Názov BackPocket®, preto sa volá perfektný nôž, ktorý sa zmestí do zadného vrecka. Táto variácia Trapper je takmer taká veľká ako Folding Hunter, ale štíhlejšia pre ľahké nasadenie. Čepeľ Skinner sa bežne používa ako viacúčelová čepeľ a je preferovaná pre svoje najrôznejšie použitie. Tento nôž je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele Case Tru-Sharp ™, čo je špeciálna vysoko uhlíková oceľ, ktorá pomáha čepeľiam držať hranu dlhšie ako bežná oceľ. Ponúka tiež mimoriadnu pevnosť čepele a odolnosť proti korózii. Je pohodlne zabalený v krabici. Vyrobené v Bradforde, PA, USA z domácich a dovážaných materiálov.

Sme oficiálny predajca nožov W.R.Case & Sons co. USA ,čo Vám zaručuje originalitu a medzinárodnú záruku.

Dĺžka zatvoreného noža :117,48 mm
Dĺžka čepele : 89,7 mm
Hmotnosť :110,56 g
Typ uzáveru: Slip Joint
Materiál čepele : Tru-Sharp™ Stainless Steel (SS) - Zrkadlovo leštená
Materiál rukoväte :  Melasová kosť
Púzdro : bez

W. R. Case & Sons Cutlery Company je americký výrobca vysoko kvalitných ručne vyrábaných nožov, ktorých životnosť trvá celé generácie.
Korene spoločnosti siahajú až do roku 1889, keď bratia Case - William Russel (W.R.), Jean, John a Andrew - začali predávať ručne vyrábané nože z krytého vozu v severnom štáte New York.
Unikátny identifikačnýsystém, ktorý sa používa na pečiatky na systéme ostrenia nožov od prvých dní spoločnosti, upevnil značku Case ako najvyhľadávanejšiu zberateľskú značku v priemysle.
Kvalita začína od 125 montážnych úkonov na ručnej výrobe jediného noža. Skúsení remeselníci vyrábajú rukoväte nožov z neobvyklých materiálov, ako je napríklad brazílska hovädzia kosť alebo bizónový roh, až po ťažké suroviny, ako sú ružové drevo, perlete a jelenie parožie. Kovy ako mosadz, nikel a striebro vytvárajú vrcholy každého modelu noža a dodávajú konštrukcii nielen tvar a krásu, ale aj nadčasovú životnosť.

SKU CA83147- 021205831473

Výrobca W.R.Case & Sons Co. a ZIPPO Co.

Kategórie produktu NOŽE-KNIVES-KÉSEK, W.R.CASE & Sons Co. a ZIPPO Co., CASE-zatváracie nože