Nôž - Case SS BoneStag Tribal Lock

Nôž - Case SS BoneStag Tribal Lock

SKU CA65312-TB6.512010L SS

Výrobca W.R.Case & Sons Co. a ZIPPO Co.

Nôž - Case SS BoneStag Tribal Lock - Materiál čepele : Tru-Sharp™ Stainless Steel (SS) Materiál rukoväte : Bonestag® ►TOVAR SKLADOM ◄

109,00 € s DPH

Množstvo

Home Page  SMKW
Nový W.R. Case Tribal Lock bol vytvorený v úzkej spolupráci s nožiarom Tony Bose. Je k dispozícii v mnohých verziách s rôznymi materiálmi rukoväte.
Nôž Tribal Lock je súčasťou rodiny Case 6,5 BoneStag. Bohaté medové a jantárové tóny tejto rukoväte sú zvýraznené špeciálnym prípravkom a potom ručne plameňované, aby jej dodávali vzhľad autentického jeleňového parohu. Sekundárne výlisky s čepeľou „6,5“ vám pripomínajú, že tieto nože sú mimoriadne špeciálne. Tribal Lock je produktom vynikajúceho partnerstva Case-Bose. Tento jednoradový omračovač je vybavený uzamykacou čepeľou Spear. Čepeľ Spear je výkonný nástroj, ktorý bez námahy reže a bodá. Čepeľ je symetricky tvarovaná s bodom, ktorý je v priamke so stredom čepele. Ostrý hrot čepele poskytuje pevnosť, odolnosť a dlhodobé použitie a ľahko sa ovláda. Jeho malá rezná hrana sa môže prerezávať predmetmi. Tento nôž je skonštruovaný z nehrdzavejúcej ocele Case Tru-Sharp ™, čo je špeciálna vysoko uhlíková oceľ, ktorá pomáha čepeľiam udržať ostrie dlhšie ako konvenčná oceľ. Ponúka tiež mimoriadnu pevnosť čepele a odolnosť proti korózii. Pohodlne sa dodáva v škatuli. Vyrobené v Bradforde, PA, USA z domácich a dovážaných materiálov.

Sme oficiálny predajca nožov W.R.Case & Sons co. USA ,čo Vám zaručuje originalitu a medzinárodnú záruku.

Dĺžka zatvoreného noža:  104,78 mm
Dĺžka čepele : 76,71 mm
Hmotnosť : 90,72 g
Materiál čepele : Tru-Sharp™ Stainless Steel (SS) - Zrkadlovo leštená
Materiál rukoväte : Bonestag®   
Poistka : Lockback
Púzdro : bez


W. R. Case & Sons Cutlery Company je americký výrobca vysoko kvalitných ručne vyrábaných nožov, ktorých životnosť trvá celé generácie.
Korene spoločnosti siahajú až do roku 1889, keď bratia Case - William Russel (W.R.), Jean, John a Andrew - začali predávať ručne vyrábané nože z krytého vozu v severnom štáte New York.
Unikátny identifikačnýsystém, ktorý sa používa na pečiatky na systéme ostrenia nožov od prvých dní spoločnosti, upevnil značku Case ako najvyhľadávanejšiu zberateľskú značku v priemysle.
Kvalita začína od 125 montážnych úkonov na ručnej výrobe jediného noža. Skúsení remeselníci vyrábajú rukoväte nožov z neobvyklých materiálov, ako je napríklad brazílska hovädzia kosť alebo bizónový roh, až po ťažké suroviny, ako sú ružové drevo, perlete a jelenie parožie. Kovy ako mosadz, nikel a striebro vytvárajú vrcholy každého modelu noža a dodávajú konštrukcii nielen tvar a krásu, ale aj nadčasovú životnosť.

SKU CA65312-TB6.512010L SS

Výrobca W.R.Case & Sons Co. a ZIPPO Co.

Kategórie produktu NOŽE-KNIVES-KÉSEK, W.R.CASE & Sons Co. a ZIPPO Co., CASE-zatváracie nože