Nôž - Case SS Amber Bone Hunter Trapper

Nôž - Case SS Amber Bone Hunter Trapper

SKU 00149

Výrobca W.R.Case & Sons Co. a ZIPPO Co.

Nôž - Case SS Amber Bone Hunter Trapper Materiál čepele : Tru-Sharp™ Stainless Steel (SS) Materiál rukoväte : kosť - Amber Bone ►TOVAR SKLADOM ◄

139,00 € s DPH

Množstvo

Tento Case Hunter Trapper je súčasťou rodiny Amber Bone SS. Tento odolný skladací nôž má čepeľ Clip, Gut Hák a pílku. Čepeľ Clip sa bežne používa ako viacúčelová čepeľ, ktorá sa uprednostňuje pre detailnú prácu a je schopná rezať na úzkych miestach. Čepeľ Guthook je skvelá na poľné opracovanie ulovenej zveri, pretože sa ľahko prereže pod kožu zveri. Pílka sa používa na rezanie kostí a rôzne vonkajšie použitie vrátane prerezávania malých vetvičiek. Pílka dokonca ponúka aj hrot skrutkovača. Tento nôž je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele Case Tru-Sharp™ a má špeciálnu oceľ s vysokým obsahom uhlíka, ktorá pomáha čepeliam držať ostrie dlhšie ako bežná oceľ. Ponúka tiež mimoriadnu pevnosť čepele a odolnosť proti korózii. Tento vreckový nôž je vhodný na každodenné použitie, poľovníctvo alebo do prírody. Dodáva sa  zabalené v krabici. Vyrobené v Bradforde, PA, USA z domácich a dovezených materiálov. Rukoväť jantárovej kosti s motívom  broskyňového jadra. 

Sme oficiálny predajca nožov W.R.Case & Sons co. USA ,čo Vám zaručuje originalitu a medzinárodnú záruku.

Dĺžka zatvoreného noža :105 mm
V otvorenom stave : 187mm
Hmotnosť : 158,76 g
Typ uzáveru: sklzový zámok - Slip lock
Materiál čepele : Tru-Sharp™ Stainless Steel (SS) - Zrkadlovo leštená
Materiál rukoväte : kosť
Púzdro : bez

W. R. Case & Sons Cutlery Company je americký výrobca vysoko kvalitných ručne vyrábaných nožov, ktorých životnosť trvá celé generácie.
Korene spoločnosti siahajú až do roku 1889, keď bratia Case - William Russel (W.R.), Jean, John a Andrew - začali predávať ručne vyrábané nože z krytého vozu v severnom štáte New York.
Unikátny identifikačnýsystém, ktorý sa používa na pečiatky na systéme ostrenia nožov od prvých dní spoločnosti, upevnil značku Case ako najvyhľadávanejšiu zberateľskú značku v priemysle.
Kvalita začína od 125 montážnych úkonov na ručnej výrobe jediného noža. Skúsení remeselníci vyrábajú rukoväte nožov z neobvyklých materiálov, ako je napríklad brazílska hovädzia kosť alebo bizónový roh, až po ťažké suroviny, ako sú ružové drevo, perlete a jelenie parožie. Kovy ako mosadz, nikel a striebro vytvárajú vrcholy každého modelu noža a dodávajú konštrukcii nielen tvar a krásu, ale aj nadčasovú životnosť.

SKU 00149

Výrobca W.R.Case & Sons Co. a ZIPPO Co.

Kategórie produktu NOŽE-KNIVES-KÉSEK, W.R.CASE & Sons Co. a ZIPPO Co., CASE-zatváracie nože