Nášivka s logom - Case ®

Nášivka s logom - Case ®

SKU 021205010311

Výrobca W.R.Case & Sons Co. a ZIPPO Co.

Nášivka s logom - Case ® 85 x 45 mm ►TOVAR SKLADOM ◄

5,69 € s DPH 5,99 € s DPH

Množstvo

Umiestnite túto nášivku s logom Case na batoh alebo oblečenie, aby reprezentovala značku Case. Táto nášivka má výrazné reliéfne nápisy, vďaka ktorým táto položka skutočne vynikne.
Reliéfne písmo.
Ideálne pre košele a batohy.


W. R. Case & Sons Cutlery Company je americký výrobca vysoko kvalitných ručne vyrábaných nožov, ktorých životnosť trvá celé generácie.
Korene spoločnosti siahajú až do roku 1889, keď bratia Case - William Russel (W.R.), Jean, John a Andrew - začali predávať ručne vyrábané nože z krytého vozu v severnom štáte New York.
Unikátny identifikačnýsystém, ktorý sa používa na pečiatky na systéme ostrenia nožov od prvých dní spoločnosti, upevnil značku Case ako najvyhľadávanejšiu zberateľskú značku v priemysle.
Kvalita začína od 125 montážnych úkonov na ručnej výrobe jediného noža. Skúsení remeselníci vyrábajú rukoväte nožov z neobvyklých materiálov, ako je napríklad brazílska hovädzia kosť alebo bizónový roh, až po ťažké suroviny, ako sú ružové drevo, perlete a jelenie parožie. Kovy ako mosadz, nikel a striebro vytvárajú vrcholy každého modelu noža a dodávajú konštrukcii nielen tvar a krásu, ale aj nadčasovú životnosť.

SKU 021205010311

Výrobca W.R.Case & Sons Co. a ZIPPO Co.

Kategórie produktu NOŽE-KNIVES-KÉSEK, W.R.CASE & Sons Co. a ZIPPO Co., CASE-zatváracie nože