Kožené púzdro na zatváracie nože - horizontálne - Case

Kožené púzdro na zatváracie nože - horizontálne - Case

SKU CA50148-021205501482

Výrobca W.R.Case & Sons Co. a ZIPPO Co.

Kožené púzdro na zatváracie nože - horizontálne - Case Dĺžka : do 105mm Made in USA ►TOVAR SKLADOM ◄

8,17 € s DPH 8,60 € s DPH

Množstvo

Horizontálne kožené puzdro umožňuje obzvlášť pohodlné bočné nosenie nožov na opasku. Vhodné pre mnoho vreckových nožov Case ako napr B. Trapper, Stockman, Gepard a ďalší.  Púzdro z pravej kože. Vyrobené v USA. Farebné odchýlky od obrázka sú možné !

Sme oficiálny predajca nožov W.R.Case & Sons co. USA ,čo Vám zaručuje originalitu a medzinárodnú záruku.

Dĺžka : do 105 mm
Púzdro z pravej kože.
Made in USA

W. R. Case & Sons Cutlery Company je americký výrobca vysoko kvalitných ručne vyrábaných nožov, ktorých životnosť trvá celé generácie.
Korene spoločnosti siahajú až do roku 1889, keď bratia Case - William Russel (W.R.), Jean, John a Andrew - začali predávať ručne vyrábané nože z krytého vozu v severnom štáte New York.
Unikátny identifikačnýsystém, ktorý sa používa na pečiatky na systéme ostrenia nožov od prvých dní spoločnosti, upevnil značku Case ako najvyhľadávanejšiu zberateľskú značku v priemysle.
Kvalita začína od 125 montážnych úkonov na ručnej výrobe jediného noža. Skúsení remeselníci vyrábajú rukoväte nožov z neobvyklých materiálov, ako je napríklad brazílska hovädzia kosť alebo bizónový roh, až po ťažké suroviny, ako sú ružové drevo, perlete a jelenie parožie. Kovy ako mosadz, nikel a striebro vytvárajú vrcholy každého modelu noža a dodávajú konštrukcii nielen tvar a krásu, ale aj nadčasovú životnosť.

SKU CA50148-021205501482

Výrobca W.R.Case & Sons Co. a ZIPPO Co.

Kategórie produktu W.R.CASE & Sons Co. a ZIPPO Co., CASE-zatváracie nože