Nôž - Benchmade 602-211 Tengu Tool, Gold Class - LIMITED EDITION

Nôž - Benchmade 602-211 Tengu Tool, Gold Class - LIMITED EDITION

SKU BM602-211

Výrobca BENCHMADE - USA

Nôž - Benchmade 602-211 Tengu Tool, Gold Class Typ ocele : BiFrost™ Pattern Damasteel® výr.č. #26 ►TOVAR SKLADOM◄ Made in USA

489,00 € s DPH

Množstvo

Kategórie produktu NOŽE-KNIVES-KÉSEK, BENCHMADE

Verzia Gold Class s rukoväťou BiFrost Damasteel a Arctic Storm Fat Carbon rukoväťou, limitovaná edícia 300 kusov po celom svete - k dispozícii iba 1 kus .
Tengu Tool 602  rovnako ako 601 Tengu Flipper, pochádza od dizajnéra Jareda Oesera a je založený na jeho vlastných návrhoch nožov. Spája tradičný dizajn s najnovšími technológiami a materiálmi.
Na rozdiel od Tengu Flipper má však Tengu Tool treciu poistku, aby sa čepeľ pri zatvorení nezablokovala. Po zatvorení sa Erl stane otváračom na fľaše. Keďže nemá klip, skladuje sa a prepravuje v čiernom koženom púzdre.

Sme oficiálny predajca nožov BENCHMADE,čo Vám zaručuje originalitu a medzinárodnú záruku.
Výrobca : BENCHMADE USA
Celková dĺžka: 83,1 mm
Dĺžka v zatvorenom stave: 54,4 mm
Dĺžka čepele: 29 mm
Hmotnosť: 29,48 g
Hrúbka čepele: 3,15 mm
Materiál čepele: 
BiFrost™ Pattern Damasteel® 
Materiál rukoväte: 
Arctic Storm Fat Carbon Griff
Poistka : Friction Lock
Púzdro : kožené
Vyrobené v USA.

Benchmade so sídlom v americkom Oregone, je precízny výrobca nožov. V ponuke Benchmade nájdete zatváracie nože, automatické vyskakovacie nože, aj nože s pevnou čepeľou a lovecké nože. Každý nôž Benchmade je 100% vyrobený v USA. Už viac ako tridsať rokov spoločnosť Benchmade navrhuje a vyrába nože svetovej úrovne pre zákazníkov po celom svete. Keď bolo založené Benchmade, cieľom firmy bolo vytvoriť niečo lepšie a výnimočné. Dnes Benchmade pokračuje v inováciách s cieľom posunúť výkon a spoľahlivosť nožov na ďalšiu úroveň. Prekročiť to, čo zákazník očakáva a docieliť najvyššiu kvalitu.
SKU BM602-211

Výrobca BENCHMADE - USA

Kategórie produktu NOŽE-KNIVES-KÉSEK, BENCHMADE