Ruksak - Mystery Ranch - RIP RUCK 15

Ruksak - Mystery Ranch - RIP RUCK 15

SKU 112459-037-00

Výrobca MYSTERY RANCH USA

Ruksak - Mystery Ranch - RIP RUCK 15 - farba : Foliage - 330 Robic fabric and YKK® DWR coated zippers. Hmotnosť : 0,7 Kg Objem : 15 L Rozmery : 42x27x19 cm

129,00 € s DPH

Množstvo

Kategórie produktu MYSTERY RANCH

Uvedenie série RIP RUCK je výsledkom úspechu našej pôvodnej Rip Ruck, ktorá bola inšpirovaná vojenským ALICE ruckom. RIP RUCK 15 je jedným z troch ruksakov tejto série, ktoré majú vojenský vzhľad a sú plné funkcií, ktoré dobre poslúžia na cesty, do kancelárie i všade medzi tým. Rýchly prístup a optimálna organizácia. RIP RUCK 15, najmenší zo série RIP RUCK, urobí vďaka svojmu nízkoprofilovému minimalistickému dizajnu najmenšiu námahu pri dochádzaní. Má hlavnú priehradku Rip Zip, ktorá má vrecko na notebook a dokumenty, sieťované vrecko na zips a dve vnútorné bočné vrecká. Medzi ďalšie vlastnosti patrí jedno bočné pretiahnuté vrecko, popruh PALS a retiazka na pripevnenie príslušenstva a vonkajšie vrecko so zvislým vstupom. Tieto tašky majú rovnaké dizajnové princípy a odolnosť, aké sú známe pre MYSTERY RANCH, a sú vyrobené tak, aby prežili najdrsnejšie dochádzanie, nech už je kdekoľvek. Vystužená rukoväť na horný vývod. Pevné nasadenie. Plávajúce polstrované puzdro so zapínaním na suchý zips sa hodí pre notebooky do 15 ”. Dodatočné puzdro na dokumenty je podšité suchým zipsom na pripevnenie príslušenstva. Rozdelené sieťované vrecko na zips na polstrovanom plávajúcom vrecku počítača. Lisovaný panel . Vertikálne vstupné čelné vrecko na zips s vnútornými prepážkami. Bočné, strečovo tkané vrecko. Popruh PALS na vrchu veka pre príslušenstvo MOLLE. Dve vnútorné bočné vrecká na zips.
 Silikónové logo  so suchým zipsom, aby sa do nej mohli vložiť nášivky so suchým zipsom.
 Rýchly prístup k panelu Rip-Zip do priehradky pre jednoduché otváranie a zatváranie jednou rukou a zaistenie pomocou magnetov.
 Predný popruh na pripevnenie príslušenstva.
 330 Robic tkanina.
 Zipsy potiahnuté YKK® DWR

Mystery Ranch je postavený na dedičstve funkcie, pohodlia, kvality a životnosti. Od roku 2000 spoločnosť Mystery Ranch vyrába ruksaky a systémy na prepravu batožiny a doplnkov  pre zákazníkov z radov vojenských, poľovníckych, požiarnych a horolezcov so zameraním na špecifický dizajn a kvalitu výroby. Mystery Ranch so sídlom v Bozemane  v Montane USA je globálnou značkou s celosvetovou produkciou a distribúciou.


SKU 112459-037-00

Výrobca MYSTERY RANCH USA

Kategórie produktu MYSTERY RANCH