Cestovná taška - Mystery Ranch - Mission Duffel - Wood Waxed 55L

Cestovná taška - Mystery Ranch - Mission Duffel - Wood Waxed 55L

SKU 112386-202-00

Výrobca MYSTERY RANCH USA

Cestovná taška - Mystery Ranch - Mission Duffel - farba : Wood Waxed - Materiál : Waxed nylon & YKK® zippers. ►TOVAR SKLADOM◄ Hmotnosť : 1,5 Kg Objem : 55 Litrov Rozmery : 64x33x29cm

259,00 € s DPH

Množstvo

Kategórie produktu MYSTERY RANCH

Cestovná taška Mission Duffel 55 Mystery Ranch je moderná cestovná taška pre všetkých, ktorí so sebou nechcú voziť ťažké kufre. Taška s objemom 55 litrov vám dáva dostatok priestoru pre uskladnenie všetkého vášho vybavenia a vďaka odopínateľným ramenným popruhom ju môžete v priebehu niekoľkých sekúnd premeniť na plnohodnotný batoh. Ramenné popruhy sú plne nastaviteľné a polstrované, takže sa nemusíte obávať, že by bolo nosenie tašky v podobe batohu nepohodlné.
Tašku možno pomocou zipsu v tvare U rozopnúť takmer po celom obvode, takže získate perfektný prehľad o všetkom vybavení, ktoré máte v taške uložené. V prípade, keď niečo hľadáte, tak nemusíte prerovnávať celý obsah vašej batožiny, čo vám ušetrí veľa nervov a času. Ak ste na cestách a nechce sa vám taška nosiť ako batoh, môžete na ňu pripevniť ramenný popruh a nosiť ju ako tašku cez rameno.
Po rozopnutí batohu sa dostanete k dvom vreckám zo sieťoviny na "veku" a ďalšiemu vrecku zo sieťoviny v hlavnej úložnej komore. Rozhodne oceníte aj vrchné vrecko na špinavú bielizeň a spodné vrecko na topánky. Ak vrecko na špinavú bielizeň a priehradku na topánky nebudete používať, môžete ich vnútorné časti jednoducho zrolovať a ušetriť ďalšie miesto v hlavnej úložnej komore.
 • objem 55 litrov
 • možno otvoriť takmer po celej dĺžke
 • zips v tvare U
 • 3 organizéry zo sieťoviny
 • odnímateľné ramenné popruhy
 • polstrované ramenné popruhy
 • nastaviteľné ramenné popruhy
 • možno nosiť ako batoh
 • možno nosiť cez rameno
 • vrecko na špinavú bielizeň
 • priehradka na topánky
2 polstrované, nastaviteľné ramenné popruhy + 1 výškovo aj dĺžkovo nastaviteľný hrudný popruh (batoh, popruhy možno odopnúť a vsunúť do priehradky na zips)
1 odnímateľný, nastaviteľný ramenný popruh (taška cez rameno)
4 pevné látkové rukoväte vpredu hore aj dole a na bokoch (kufor, prenášanie v rukách na krátke vzdialenosti)

Tieto tašky sa vyznačujú rovnakými konštrukčnými princípmi a odolnosťou, ktorými je známy MYSTERY RANCH, a sú vyrobené tak, aby prežili to najtvrdšie zaobchádzanie, nech už je to kdekoľvek.Mystery Ranch je postavený na dedičstve funkcie, pohodlia, kvality a životnosti. Od roku 2000 spoločnosť Mystery Ranch vyrába ruksaky a systémy na prepravu batožiny a doplnkov  pre zákazníkov z radov vojenských, poľovníckych, požiarnych a horolezcov so zameraním na špecifický dizajn a kvalitu výroby. Mystery Ranch so sídlom v Bozemane  v Montane USA je globálnou značkou s celosvetovou produkciou a distribúciou.


SKU 112386-202-00

Výrobca MYSTERY RANCH USA

Kategórie produktu MYSTERY RANCH